Tomasz Kammel pokazał bardzo intymne zdjęcie! Przesadził?

Tomasz Kammel pokazał na Instagram bardzo intymne zdjęcie zrobione w mieszkaniu, na fotografii jest on i jego partnerka – jak widać związek ma się świetnie.

Czytaj też: Zgony i zachorowania w Polsce. Dawno nie było takiej doby

Dziennikarz i prezenter Tomasz Kammel towarzyszy nam, prowadząc różnego rodzaju programy już od wielu lat, jednak cały czas odznacza się pełny profesjonalizmem, stylem i klasą. Za to właśnie cieszy się niesłabnącą miłością swoich fanów.

Jednak przez wszystkie te lata istniała sfera życia dziennikarza, która była niemal tajemnicą. Prezenter zawsze unikał z afiszowaniem się swoim życiem prywatnym. Niechętnie o nim mówi i rzadko dzieli się fotografiami, czy nagraniami, które zrobiłby w czasie prywatnym.

Tomasz Kammel związał się na lata z prawniczką i ekonomistką Katarzyną Niezgodą, kobieta dla niego postanowiła nawet rozwieść się z mężem. Jednak w 2015 roku związek się rozpadł i od tego czasu dziennikarz nie był łączony z żadną kobietą.

Na Instagramie Tomasz Kammel opublikował bardzo intymne zdjęcie

Od pewnego czasu jednak widuje się Tomasza Kammela w towarzystwie nowej wybranki serca. Teraz w czasie epidemii koronawirusa i wprowadzonej kwarantanny jest szczególnie ważne, żeby mieć kogoś bliskiego przy sobie.

Prezenter postanowił, wyjątkowo, podzielić się swoim szczęściem z fanami i opublikował dosyć intymne zdjęcie z partnerką na swoim profilu na Instagramie.

View this post on Instagram

No i co my oglądamy? I czy Wy też to oglądacie?

A post shared by Tomasz Kammel (@tomaszkammel) on

„Moja dziewczyna ma dwie nastoletnie córki, które dorastają na moich oczach i stają się bardzo ważną częścią mojego świata”

– zdradził w jednym z ostatnich wywiadów Tomasz Kammel.

Zobacz również: Paweł Królikowski zrobił to przed śmiercią! Nagranie wyszło na jaw

My dowiedzieliśmy się dodatkowo, że kobieta ma na imię Katarzyna i prowadzi własną działalność. Panu Tomaszowi życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia.

Tomasz Kammel pokazał na Instagram bardzo intymne zdjęcie zrobione w mieszkaniu, na fotografii jest on i jego partnerka - jak widać związek ma się świetnie.
Tomasz Kammel pokazał na Instagram bardzo intymne zdjęcie zrobione w mieszkaniu, na fotografii jest on i jego partnerka – jak widać związek ma się świetnie. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

B. Prezes PZPN nie żyje. Przekazano tragiczne wieści

Incydent nad Bałtykiem! Polskie myśliwce poderwane do lotu

NA ŻYWO: Duda obiecał 1200 plus! Setki tysięcy Polaków dostaną pieniądze

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →