Tomasz Stockinger w szpitalu. Znamy jego stan zdrowia

Tomasz Stockinger w szpitalu, jaki jest jego stan zdrowia, jaka choroba dotknęła aktora? Tomasz Stockinger to aktor znany przede wszystkim z serialu „Klan” w TVP oraz w ostatnim czasie z gry w filmie „365”, który został napisany na podstawie książki Blanka Lipińskiej. Dziś z samego rana dziennik fakt podał smutną informacje, że Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Niedawno niepokój w sprawie aktora wzmogła jego nieobecność podczas ekranizacji książki Blanki Lipińskiej pt. „365”. To właśnie w tym filmie serialowy doktor Lubisz wcielił się w postać ojca Laury. Z jakiego powodu aktor trafił do szpitala?

Tomasz Stockinger to aktor znany przede wszystkim z serialu „Klan” w TVP oraz w ostatnim czasie z gry w filmie „365”, który został napisany na podstawie książki Blanka Lipińskiej. Niestety w ostatnim czasie stan zdrowia popularnego aktora uległ poważnemu pogorszeniu. Według nieoficjalnych informacji ma chodzić o problemy kardiologiczne artysty. Tej wersji jednak nie chciała potwierdzić rodzina aktora, która odmówiła komentarza na ten temat. Gwiazdor „Klanu” potwierdził jedynie, że znalazł się pod opieką lekarzy i musi dojść do siebie.

Tomasz Stockinger w szpitalu. Jaki jest jego stan zdrowia

Czytaj też: Franciszek ostro o lewicowej ideologii. Padły mocne słowa

Tata choruje, ale nie będę wchodził w szczegóły. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do zdrowia – powiedział syn aktora Robert, który nie miał zamiaru zdradzić zbyt wielu szczegółów w rozmowie z mediami. Do stanu swojego zdrowia niedawno odniósł się również Tomasz Stockinger, który podobnie jak syn za wiele zdradzać nie chciał.

Nie będę udzielał żadnych informacji, bo choruję i muszę odpoczywać w szpitalu – podsumował sam aktor znany z serialu Klan.

Z innych informacji podanych przez między innymi „Radio Zet” wynika, że aktor na pewien czas może również zniknąć z popularnego serialu. Do tej sprawy odniósł się także rzecznik prasowy serialu Klan.

Tomasz Stockinger od początku istnienia „Klanu” gra główną rolę w naszym serialu, tak więc każda jego nieobecność na planie siłą rzeczy musi wpłynąć na scenariusz. W związku z tym, że obecnie przebywa na badaniach lekarskich, grany przez niego Paweł Lubicz wyjedzie na ten czas za granicę – informuje Anna Wiejowska z biura prasowego serialu.

Tomasz Stockinger w szpitalu,  jaki jest jego stan zdrowia, jaka choroba dotknęła aktora? Tomasz Stockinger to aktor znany z serialu "Klan" TVP oraz "365"...
Tomasz Stockinger w szpitalu, jaki jest jego stan zdrowia, jaka choroba dotknęła aktora? Tomasz Stockinger to aktor znany z serialu „Klan” TVP oraz „365”…

POLECAMY:

Rodzinna tragedia Jachiry. Odeszła jej najważniejsza osoba

Lech Wałęsa grozi Dudzie i Kaczyńskiemu. Przesadził?

Kaczyński ostro nt. sądów. Padły mocne słowa

Lech Wałęsa ma problem. Wyszły nowe dokumenty!

Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie – Komorowski bezczelnie kłamie? (film)

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →