Viki Gabor została zaatakowana. Sprawą zajmie się prokuratura

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Viki Gabor (finalistka The Voice Kids w TVP i zwyciężczyni konkursu Eurowizja junior) spotkał hejt? Nie ulega wątpliwości,  że aktualnie Viki Gabor to jedna z największych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Bez wątpienia pomógł jej w tym sukces,  który osiągnęła podczas konkursu Eurowizji dla dzieci, który w listopadzie zeszłego roku odbył się w Polsce. Sukces był bez wątpienia olbrzymi zarówno dla Viki, jak i również dla całej Polski.

Czytaj także: Koszmarne doniesienia z Włoch. Całkowita utrata kontroli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nikt nie spodziewał się, że Polska z drugi raz z rzędu wygra na Eurowizji. Niestety mimo sukcesu w stronę nastolatki posypała się fala paskudnego hejtu. Czym był on spowodowany?

Viki Gabor (finalistka The Voice Kids w TVP i zwyciężczyni konkursu Eurowizja junior) spotkał hejt? Nie ulega wątpliwości,  że aktualnie Viki to jedna z największych gwiazd na polskiej scenie muzycznej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj również: Lekarze przerażeni. Brakuje sprzętu, nie jesteśmy gotowi?

Młoda gwiazda z pochodzenia jest Romką. Jej rodzice (zarówno mama, jak i również tata) są Romami. Viki przyszła na świat w Niemczech.

Spory okres czasu spędziła również w Wielkiej Brytanii. Mimo wszystko jej rodzice od początku do końca identyfikują się z Polską. Niestety pochodzenie naszej młodej gwiazdy nie wszystkim przypadło do gustu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Viki Gabor i hejt

„Mamy nadzieję, że sukces młodej romskiej piosenkarki będzie kolejnym czynnikiem pozytywnie wpływającym na postrzeganie obywateli polskich pochodzenia romskiego przez tzw. społeczeństwo większościowe”

– nie krył  Roman Kwiatkowski, prezes Stowarzyszenia Romów Polskich.

Czytaj także: Jakubiak zaapelował do PiS. Wielu Polaków go poprze

Krótki czas po tym oświadczeniu stowarzyszenie złożyło zawiadomienie w sprawie hejtu do prokuratury w Oświęcimiu. 

Aktualnie sprawa ma być na początkowym etapie postępowania przygotowawczego.

ZOBACZ TEZ: Ujawnił jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Przerażające

Według mediów sprawę  ma poprowadzić  prokurator Bartłomiej Legutko. Zasłynął on w ostatnim czasie ze  skutecznego ostrzenia wobec Tomasza B.

Mężczyzna został oskarżony za szerzenie nienawiści w internecie, które wymierzył w stronę europosłanki Róży Thun.

Mężczyzna ma już prawomocny wyrok za publiczne nawoływanie do przemocy i zabójstwa deputowanej do Parlamentu Europejskiego.

Na Viki Gabor, finalistkę The Voice Kids w TVP i zwyciężczynię konkursu Eurowizja junior wylał się hejt, sprawa jednak była zbyt poważna.
Na Viki Gabor, finalistkę The Voice Kids w TVP i zwyciężczynię konkursu Eurowizja junior wylał się hejt, sprawa jednak była zbyt poważna.

Źródło: Dziennik Krakowski

Zobacz też:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Pracownica Biedronki nie wytrzymała. Wyznała gorzka prawdę

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →