Viki Gabor już tak nie wygląda. Ciężko ja poznać

Metamorfoza jaką w serwisie Instagram zaprezentowała Viki Gabor przeraziła fanów, zwyciężczyni programu The Voice Kids (TVP) i festiwalu Eurowizja Junior jest całkowicie odmieniona.

Czytaj też: Doda ujawnia. To dlatego wyrzucili ją z TVP

Viki Gabor błyskawicznie stała się wielką gwiazdą na scenie muzycznej w naszym kraju. Zwycięstwo, najpierw w drugiej edycji The Voice Kids, a później w festiwalu piosenki Eurowizja Junior, dały jej przepustkę do sławy.

Młoda piosenkarka, mimo dopiero 12 lat, zdobywa coraz więcej fanów i wielu uważa już dorównała trochę starszej Roksanie Węgiel, co ciekawy obie dziewczyny przeszły tą samą drogę. Roxie także zwyciężyła w The Voice Kids, a później w Eurowizji Junior.

Viki Gabor jak na razie daję radę pogodzić szkolne życie z tym na scenie, nie jest to jednak proste. Swoje codzienne przeżycia ukazuje fanom za pomocą mediów społecznościowych. Własnie za pomocą Instagram ukazała się ostatnio w całkiem nowej odsłonie. Jej metamorfoza wręcz przeraziła obserwujących ją użytkowników.

Metamorfoza Viki Gabor przeraziła fanów

Tym co wyróżnia nastolatkę, oczywiście oprócz nieprzeciętnego talentu wokalnego, są jej długie, ciemne włosy i oczywiście ścięta na prosto grzywka. Dlatego fani 12 latki byli w szoku kiedy dziewczyna zaprezentowała na Instagramie zdjęcie, na której pozowała bez niej.

Fani jednym chórem wyrazili swoje niezadowolenie z takiego wyglądu wokalistki. Nie wyobrażają sobie dziewczyny bez jej znaku rozpoznawczego. Jednak użytkownicy, którzy obserwują profil Gabor mogą odetchnąć z ulgą, zmiana nie jest na stałe.

Zobacz również: Minister Wójcik zmiażdżył Olejnik w jej własnym programie! To poszło na żywo

Viki przyznała, że po prostu grzywka urosła już jej na taką długość, że zaczęła przeszkadzać, więc podjęła decyzję, żeby ją spiąć. Dlatego niedługo będzie musiała odwiedzić fryzjera, żeby ją skrócić.

Metamorfoza jaką na Instagram pokazała Viki Gabor przeraziła fanów, zwyciężczyni programu The Voice Kids (TVP) i festiwalu Eurowizja Junior jest odmieniona.
Metamorfoza jaką na Instagram pokazała Viki Gabor przeraziła fanów, zwyciężczyni programu The Voice Kids (TVP) i festiwalu Eurowizja Junior jest odmieniona. Screen/ Instagram

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Od jutra nowe zasady! Kierowcy mogą dostać ogromne kary. Wystarczy że zapomną o jednej rzeczy

Kolejny skandal w Biedronce! Klienci zostali oszukani

Ferency ostro krytykuje rząd! Ostre słowa pod adresem PiS

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →