Koszmar Rosati: „Bił mnie nawet jak byłam w ciąży”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Weronika Rosati dała wstrząsający wywiad, okazało się że w jej związku była przemoc, aktorka była torturowana nawet w ciąży, teraz ofiara przerwała milczenie.

Czytaj także: Najczarniejsza doba od początku epidemii

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Weronika Rosati i Robert Śmigielski byli parą przez wiele lat. Gwiazda telewizji Polsat oraz serialu Zawsze Warto w jedynym z wywiadów przyznała, że jej życie z byłym partnerem było prawdziwą traumą.

Aktorka w rozmowie z magazynem „Wysokie Obcasy” wyznała, że były partner znęcał się nad nią pod kątem psychicznym oraz fizycznym. Do szokujących sytuacji dochodziło nawet w momencie, kiedy aktorka była w zaawansowanej ciąży. Dziś postanowiła o wszystkim opowiedzieć mediom. Dlaczego przez długi czas wolała z całą sytuacją nic nie robić?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Weronika Rosati: w jej związku panowała przemoc

Gwiazda telewizji Polsat oraz serialu Zawsze Warto w jedynym z wywiadów przyznała, że jej życie z byłym partnerem było prawdziwą traumą. Aktorka miała być przez mężczyznę bardzo często bita.

Tego typu sytuację zdarzały się nawet wtedy, kiedy aktorka była w zaawansowanej ciąży. Jej koszmar już dawno się skończył, lecz trauma pozostała. Dziś gwiazda serialu Zawsze Warto postanowiła powiedzieć parę zdań na temat minionych wydarzeń.

Najpierw zaufałam mu przede wszystkim jako mojemu lekarzowi. Po poważnym wypadku samochodowym miałam kilka operacji (…). Byłam w bardzo słabym stanie psychicznym i fizycznym, od niego, mojego lekarza, zależało moje życie: czy będę mogła grać, pracować, normalnie funkcjonować. A on przestał widzieć we mnie pacjentkę, a zaczął widzieć kobietę” – wyznała aktorka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Zakochałam się z wzajemnością i wierzyłam w zapewnienia, że od 12 lat jest w separacji i nie mieszka z żoną. Oświadczył mi się w obecności moich rodziców, a potem na swoich 50. urodzinach zadeklarował przy kilkuset gości: »dziękuję moim teściom za moją narzeczoną«”

– wspominała Weronika Rosati.

„Mówiłam rodzicom, gdy próbowałam zadzwonić na policję, wyszarpał mi telefon. Raz się dodzwoniłam, nie przedstawiłam się, zrezygnowałam. Co miałam powiedzieć? Weronika Rosati zgłasza, że partner ją uderzył? Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córeczkę na rękach”

– ujawniła traumatyczne przeżycia.

Weronika Rosati dała wstrząsający wywiad, okazało się że w jej związku była przemoc, aktorka była torturowana nawet w ciąży, teraz ofiara przerwała milczenie
Weronika Rosati dała wstrząsający wywiad, okazało się że w jej związku była przemoc, aktorka była torturowana nawet w ciąży, teraz ofiara przerwała milczenie

źródło: Plejada

Polecamy także:

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

To może Cię również zainteresować:

TVN zmuszony również podjąć decyzję: zmiany w programach na żywo

Nie żyje również 21-letni aktor znanego serialu TVP. Szok dla wszystkich

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →