Rosati zaliczyła wpadkę! Nie zauważyła co widać na zdjęciu

Udostępnij:

Weronika Rosati pokazała na portalu  Instagram jak u niej przebiega kwarantanna, aktorka wrzuciła zdjęcie, na którym fani zobaczyli olbrzymi bałagan, wpadka została skomentowana przez spore grono internautów.

Czytaj też: Szok! Agnieszka Woźniak-Starak zrobi to mężowi po śmierci?

Wygląda na to, że aktorka w tych bardzo napiętych chwilach nie ma czasu na to, aby zająć się swoim mieszkaniem. Czy opublikowane zdjęcie w mediach społecznościowych świadczy o tym,  że aktorka bardzo poważnie przeżywa otaczającą nas sytuację zagrożenia działaniem wirusa COVID-19? Być może coś jest na rzeczy.

Weronika Rosati i wpadka na portalu Instagram

Weronika Rosati to jedna z nielicznych polskich aktorek,  która poczuła choć na moment atmosferę planu filmowego w Stanach Zjednoczonych. Aktorka jeszcze tak niedawno była jedną z gwiazd filmu Iceman: Historia mordercy, Battle of the Year, Last Vegas, Dziecko Rosemary, a także USS Indianapolis: Men of Courage.

Dziś jednak aktorka występuje przede wszystkim w polskich produkcjach i to głównie serialowych. Jedną z nich jest nowy serial telewizji Polsat  – „Zawsze warto”, gdzie obok Julii Wieniawy i Katarzyny Zielińskiej wciela się w jedną z głównych ról.

Niestety aktualnie obowiązki zawodowe aktorki są zawieszone. Powodem jest epidemia koronawirusa w Polsce. Aktualnie władzę zalecają,  aby w miarę możliwości pozostać w domu i ograniczyć swoje przebywanie w miejscach,  gdzie znajdują się spore skupiska ludzi.

Do tych zaleceń bezwzględnie postanowiła się zastosować Weronika Rosati. Aktorka w swoich mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie z kwarantanny. Trzeba przyznać,  że gwiazda ten czas spędza bardzo aktywnie.

Zobacz również: Obostrzenia w Biedronce. Sieć wprowadza radykalne zmiany

Zdjęcie z bałaganem

A wy próbujecie się ruszać trochę, będąc teraz w domu? My z Eli korzystamy z czasu do doskonalenia kolejnych póz jogi. W końcu na to mamy czas i cierpliwość

– napisała na Instagramie Rosati. 

Pod zdjęciem znalazło się wiele słów pochwały dla aktorki, lecz było również kilka gorzkich słów ze strony internautów. Chodziło przede wszystkim o bałagan w mieszkaniu aktorki.

Ale bałagan”

„Niezbyt czysto w tym domu”

– komentowali internauci

Być może z powodu koronawirusa aktorka nie miała czasu zająć się swoim mieszkaniem. A może z tych samych przyczyn nie mogła do niej przyjść Pani sprzątająca?

Weronika Rosati pokazała na instagram jak u niej przebiega kwarantanna, wrzuciła zdjęcie na którym fani zobaczyli bałagan, wpadka została skomentowana
Również Weronika Rosati pokazała na Instagram jak u niej przebiega kwarantanna, wrzuciła zdjęcie na którym fani zobaczyli bałagan, wpadka została skomentowana/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Miriam straciła rozum: „Zmniejszy się problem ze starzejącym społeczeństwem”

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

To może Cię również zainteresować:

Tragedia na koncercie Martyniuka! Ranna kobieta

TVN zmuszony podjąć decyzję: zmiany w programach na żywo

Nie żyje 21-letni aktor znanego serialu TVP. Szok dla wszystkich

, , , ,