Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ujawnili jak długo są razem! Będziesz zaskoczony

Udostępnij:

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się na portalu Instagram, że to już 730 dni odkąd ona i Adam Zdrójkowski są parą. Gwiazdy serialu emitowanego na antenie stacji TVP pod tytułem „Rodzinka.pl” poinformowali niedawno, że znaleźli się w obsadach dwóch produkcji filmowych. Gąsiewska zagra w komedii Michała Milowicza pod tytułem „Futro z misia”, a Zdrójkowski w filmie o pseudokibicach „Furioza”.

Adam Zdrójkowski oraz Wiktoria Gąsiewska to jedne z gwiazd polskiego show biznesu, które występują na ekranach naszych telewizorów już od najmłodszych lat. Oboje szerszej publiczności dali się poznać w serialu emitowanym na antenie stacji Polsat pod tytułem „Rodzina zastępcza”. Adam wcielił się tam w rolę Pawełka, a Wiktoria grała Dorotkę, ich przygoda na planie nie trwała długo, ale postacie, które grali zapadły widzom w pamięć.

CZYTAJ TEŻ: Fani Rodzinka.pl w ciężkim szoku! Musiał pokazał się z kobietą

Jednak dopiero role w hitowym serialu TVP pod tytułem „Rodzinka.pl” dały im prawdziwy status gwiazd. Adam Zdrójkowski gra tam średniego syna Boskich Kubę, a Wiktoria Gąsiewska Agatę jego koleżankę, a później dziewczynę.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski obchodzą rocznicę związku

Wiktoria Gąsiewska (Futro z misia) pochwaliła się na Instagram, że ona i Adam Zdrójkowski (Furioza) są parą od 730 dni. Oboje są gwiazdami Rodzinka.pl (TVP)
Fot.: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, screen/ Instagram

Wspólny czas spędzony na planie zaowocował zacieśnieniem znajomości, a w końcu młodzi ludzie zostali parą. Właśnie teraz Wiktoria Gąsiewska postanowiła podzielić się radosną nowina na swoim profilu na Instagramie. Obchodzą z Adamem rocznicę ich związku, to już 730 dni odkąd są oficjalnie razem. Przez ten czas para stała się ulubieńcami fanów i często stara się w mediach społecznościowych o sobie przypomnieć.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polaków wryło! Gessler zaatakowała Andrzeja Dudę na wizji!

Celebryckie życie to jednak nie wszystko, niedawno oboje ogłosili, że dostali angaż w filmach pełnometrażowych. Wiktoria Gąsiewska ma zagrać w komedii określanej także kontynuacją kultowych „Chłopaki nie płaczą” pod tytułem „Futro z Misia. Reżyseruje Michał Milowicz, a na ekranie pojawią się oprócz wyżej wymienionej Gąsiewskiej m.in. Cezary Pazura, czy Olaf Lubaszenko.

Adam Zdrójkowski dostał za to angaż w filmie ukazującym światek pseudokibiców w Polsce pod tytułem „Furioza”, zagra tam u boku m.in. Mateusza Damięckiego, czy Weroniki Książkiewicz.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Oliwia Bieniuk zupełnie jak matka! Ludzi wryło na sam widok
Wiśniewski pokazał stare zdjęcie! Fani nie dowierzają
Kuba Wojewódzki chciał ośmieszyć Błaszczykowskiego. Piłkarz zgasił go jak peta!
Pudzian naprawdę to zrobił – feministki go zniszczą
Lewandowski naraża własne życie! Tym razem przesadził

, , , ,