Gąsiewska wdała się w awanturę! Padły ostre słowa

Wiktoria Gąsiewska postanowiła podzielić się na portalu Instagram swoją opinia na temat ochrony środowiska. Gwiazda seriali „Rodzinka.pl” (TVP) oraz niedługo „Pierwsza Miłość” (Polsat) momentalnie została zaatakowana przez użytkownika i posądzona o hipokryzję.

W mediach społecznościowych ostatnio zrobiło się głośno o Wiktorii Gąsiewskiej, aktorka jest bardzo aktywna na portalach takich jak Instagram, czy Facebook. Wiele osób interesuje się także jej życiem prywatnym, Gąsiewska jest w związku ze swoim kolegom z planu serialu „Rodzinka.pl” Adamem Zdrójkowskim.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska chciała dobrze. Wyszła makabra. „Testują to na zwierzętach!”

Wiktoria Gąsiewska jest częstym bywalcem planów zdjęciowych już od najmłodszych lat. Zadebiutowała już w 2005 roku epizodem w „Na dobre i na złe”. Ale dopiero rola w „Rodzinie zastępczej” w której grała od 2007 roku przyniosła jej rozpoznawalność.

Następnie została zaangażowana do kultowego już serialu produkowanego dla TVP pod tytułem „Rodzinka.pl”, w którym gra do dzisiaj, ta rola pozwoliła jej zyskać rzeszę fanów i status gwiazdy. Ostatnio Wiktoria dołączyła do obsady produkowanego dla stacji Polsat serialu „Pierwsza miłość” pojawi się już w kolejnym sezonie.

Wiktoria Gąsiewska zaatakowana na portalu Instagram!

Wiktoria Gąsiewska (Rodzinka.pl, TVP i Pierwsza miłość, Polsat) podzieliła się na Instagram opinią na temat środowiska, momentalnie została zaatakowana.
Fot.: Wiktoria Gąsiewska, zrzut ekranu/ Instagram

Aktorka udziela się mocno w mediach społecznościowych prezentując wiele ze swojego prywatnego życia. Wiktoria Gąsiewska podzieliła się ostatnio fotografią na portalu Instagram ze swojego pobytu we wrocławskim zoo. W podpisie pod zdjęciem celebrytka zasugerowała, że powinniśmy bardziej dbać o nasze środowisko. Na przykład zaprzestając używania plastikowych słomek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Cielecka pokazała się nago! Odsłoniła wszystko (Foto)

Nie umknęło to uwadze jednej z użytkowniczek, która wypomniała Gąsiewskiej, że na jej Insta-story piła z plastikowego kubeczka, a teraz promuje walkę o ochronę środowiska. Zarzuciła jej hipokryzję oraz to że artystka usuwa wszystkie komentarze, z którymi się nie zgadza unikając dyskusji.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szokujące ustalenia o ojcu Blanki! Prokuratura podjęła decyzję
Grabowski ostro o widzach serialu „Świat według Kiepskich”
Ewa Chodakowska w rozsypce – nagła śmierć kompletnie ją rozbiła
Magda Gessler ciężko chora? Fani przerażeni jej zdjęciem
Jackowski powiedział kiedy będzie III wojna światowa

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →