Wiktoria Gąsiewska nago? Scena z filmu rozpala zmysły!

Wiktoria Gąsiewska to młoda aktorka, która już niedługo zagra w filmie „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Produkcja ma być olbrzymim przełomem na polskim wielkim ekranie. Jedną z gwiazd ma być właśnie Wiktoria, która zagra obok innej młodej gwiazdy polskiego kina, którą jest Julia Wieniawa. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Bartosz Kowalski. Aktualnie tysiące fanów horrorów w Polsce uważnie śledzą doniesienia na temat filmu, który może okazać się przełomowy pod wieloma względami. Jeden z nich to przede wszystkim nowość na polskim rynku filmowym. Drugi to przede wszystkim bardzo odważna scena, w której udział wzięła Wiktoria Gąsiewska. Fani już w drugim teaserze zauważyli bardzo pikantny szczegół. Wiktoria Gąsiewska wystąpi nago w jednej ze scen?

Wiktoria Gąsiewska nago w filmie „W lesie dziś nie zaśnie nikt”?

Czytaj też: Maffashion pokazała gorące zdjęcia! Co za ciało

Nie ulega wątpliwości, że na ten film czekało tysiące Polaków, którzy lubią kino mrożące krew w żyłach. W ostatnich latach ciężko doszukiwać się na polskim podwórku filmów typu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Na dodatek obsada produkcji może robić wrażenie. Wiktoria Gąsiewska i Julia Wieniawa tym razem pojawią się na dużym ekranie razem. Dla fanów ich talentu będzie to wyjątkowa okazja, aby móc sprawdzić ich umiejętności w zupełnie nowym filmie. W szczególności zachwyceni mogą być fani Wiki, która na filmie wystąpi w bardzo odważnej scenie. Czyżby czekała nas scena roku?

Wiktoria Gąsiewska niedługo zagra w filmie „W lesie dziś nie zaśnie nikt".  Julia Wieniawa również się pojawi. Czy Wiktoria Gąsiewska pokaże nago...
Wiktoria Gąsiewska/ screen YouTube

Czytaj też: Wiśniewski ujawnił bardzo bolesny sekret. Świat mu się zawalił

Wiktoria Gąsiewska w filmie „W lesie dziś nie zaśnie nikt” wcieliła się w postać Anieli. W jednej z zapowiedzi filmu widzimy młodą aktorkę w bardzo odważnej scenie. Niedawno Wiktoria oświadczyła, że być może kiedyś weźmie udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu przeznaczonego dla panów. Warunkiem miał być jednak cel charytatywny. Czyżby aktorka postanowiła zrobić mały wyjątek w tej sprawie w odniesieniu do filmów? Na ten moment według fanów najnowszy teaser zawiera scenę, na której wyraźnie widać fragment nagiej piersi młodej aktorki. Czyżby film miał zaskoczyć nas również od tej strony? Premiera już w marcu.

W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT - DRUGI TEASER FILMU
W lesie dziś nie zaśnie nikt / screen YouTube

Wiktoria Gąsiewska o rozebraniu przed kamerami

Wiktoria Gąsiewska niegdyś wyznała, że rozbierze się pod jednym warunkiem.

– Jeżeli to by była fundacja, która miałaby jakiś fajny pomysł i byłby „koncept” bardziej rozbieranej sesji, czemu nie. Ja też swoje ciało wiem, że używam do pracy. Aktualnie pracuję nad dwoma projektami fabularnymi, więc tam też może co nieco pokażę. Ale jasne, czemu nie, gdyby był jakiś fajny projekt i miałabym w tym wszystkim komuś pomóc, to jak najbardziej. – mówiła niedawno młoda aktorka.

POLECAMY:

Nie do wiary! Oto jak będzie wyglądał ślub Bachledy- Curuś
Julia Wieniawa szczerze o mężczyznach. Padły ostre słowa!
Mandaryna jest wolna? Znaleźli ją tam gdzie Michała
Lepiej usiądź! Wyszła na jaw najskrytsza tajemnica Żaka!
Kidawa Błońska postradała zmysły! To co powiedziała przejdzie do historii

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →