Odważna sesja Gąsiewskiej. Tak mało na sobie jeszcze nie miała

Wiktoria Gąsiewska kolejny raz prezentuje się w seksownej kreacji na portalu Instagram, tym razem pokazała się prawie nago, ubrana tylko w zwiewną halkę. Fani gwiazdy TVP i takich seriali jak „Rodzinka.pl”, czy także „Barwy szczęścia” są zachwyceni, trzeba zaznaczyć, że tak seksownych fotografii Wiktorii Gąsiewskiej jeszcze chyba nie widzieliśmy.

Mało jest gwiazd młodego pokolenia, które świecą w tym momencie tak mocno jak Wiktoria Gąsiewska. Piękną dwudziestolatkę poznać mogliśmy już gdy była małą dziewczynką. Należy tu wspomnieć jej pierwszą większą rolę w polsatowskim serialu „Rodzina zastępcza”, gdzie grała u boku takich sław jak Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, czy Maryla Rodowicz.

CZYTAJ TEŻ: Julia Wieniawa na plaży. Tak seksownie jeszcze nie było!

Później przyszły role w znakomitych filmach jak „Jasminum”, czy „Katyń”. Ale tak naprawdę kariera Wiktorii rozkwitła dopiero, gdy dostała angaż w serialu produkowanym dla TVP pod tytułem „Rodzinka.pl”, grała tam Agatę, koleżankę Kuby Boskiego, którego portretował Adam Zdrójkowski, dzisiejszy partner aktorki.

Wiktoria Gąsiewska prawie nago na Insta!

Wiktoria Gąsiewska prawie nago na portalu Instagram. Gwiazda TVP i seriali "Rodzinka.pl" oraz "Barwy szczęścia" zachwyciła fanów swym wyglądem.
Fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Wiktoria znajdowała się w obsadzie serialu do 2016 roku. Także od tego roku możemy ją oglądać w jednej z głównych ról w serialu „Barwy szczęścia”. A także od początku tego roku w „Pierwszej miłości”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Siwiec zniszczona przez fanów! Zarzucają jej, że wykorzystuje dziecko!

Wiktoria Gąsiewska prawie nago, była tylko w halce

Ostatnio gwiazda młodej aktorki rozbłysła jeszcze mocniej. Wiktoria Gąsiewska jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. A w szczególności na Instagramie, niedawno zaprezentowała się tam nowych zdjęciach, na których jest prawie nago. Pokazała się tylko w zwiewnej halce. Fani byli zachwyceni jej naturalnym pięknem.

Wiktoria Gąsiewska prawie nago na portalu Instagram. Gwiazda TVP i seriali "Rodzinka.pl" oraz "Barwy szczęścia" zachwyciła fanów swym wyglądem.
Fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

źródło: Instagram

Tagi: Wiktoria Gąsiewska nago, Rodzinka.pl, Instagram, TVP

POLECAMY:

Wojewódzki w jacuzzi nagimi kobietami! Gwiazdor oszalał na stare lata!
Justyna Żyła zmieszana z błotem! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Joanna Krupa podjęła decyzję! Co dalej z „Top model”?!
Znów sensacja w „Big Brother! Czy TVN7 w końcu odpuści?
Wieniawa wyśmiała Barona! Poszło o jedno zdjęcie

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →