Gąsiewska pijana? Wrzuciła zdjęcie, które dało do myślenia

Udostępnij:

W sobotni wieczór Wiktoria wrzuciła zdjęcie na swoje oficjalne konto na portalu Instagram. Wielu jej fanów pół żartem pół serio zasugerowało, że Wiktoria Gąsiewska może być pijana. Młoda gwiazda seriali TVP „Rodzinka.pl” oraz „M jak miłość” dzieli się coraz bardziej wyzywającymi fotografiami w mediach społecznościowych. Ewidentnie z małej, słodkiej dziewczynki, którą znamy z ekranów telewizorów, kreowana jest powoli na Wampa.

Ostatnio młoda gwiazda TVP i takich seriali jak „Rodzinka.pl” oraz „M jak miłość” przechodzi niesamowitą przemianę. Na naszych oczach z niewinnej małej dziewczynki staję się powoli wyzwoloną kobietą, która wie jak eksponować swoje ciało. Zastanawiające jest, czy ta przemiana, w można by rzec wręcz wampa, jest naturalna, czy to tylko sprytny zabieg marketingowców.

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki chciał ośmieszyć Gąsiewską durnym pytaniem. Jej reakcja natychmiastowa!

Wszyscy pamiętamy jeszcze młodziutką Wiktorię, która popularność zyskała jeszcze w dzieciństwie, dzięki występom w kultowym serialu Polsatu pod tytułem „Rodzina zastępcza”, gdzie grała u boku takich sław jak Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, czy Maryla Rodowicz.

Gąsiewska pijana na Insta? Fani stroją sobie z niej żarty

Wiktoria Gąsiewska (Rodzinka.pl, M jak miłość, TVP) podzieliła się fotografią na portalu Instagram, na której był chyba mocno pijana.
Fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Następnie przyszła rola przyjaciółki Jakuba Boskiego, Agaty w serialu „Rodzinka.pl”, a potem inne role, które ugruntowały jej pozycje wśród jednych z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)

Ostatnio Wiktoria Gąsiewska podzieliła się zdjęciami na swoim profilu na Instagramie, na których wygląda dosyć „niewyraźnie”, fani zaczęli żartować, że jest pijana. Jak było naprawdę wie pewnie tylko aktorka i jej znajomi, którzy wtedy jej towarzyszyli.

„Wstawaj, prosiłem nie pij więcej!! Wiki obudź się, będzie skandal”

„nie wiem co pijesz ale tez chce”

źródło: Instagram

POLECAMY:

Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?
To najgorsze co Magda Gessler zrobiła w programie! To się mogło skończyć tragedią (Film)
Wojewódzki ukrywa kim jest jego ojciec? Szokująca prawda
Paździoch „Świat według Kiepskich” w okropnym stanie!
Mocne słowa Bogusława Lindy o Powstańcach! Każdy powinien to zobaczyć (wideo)

, , , , ,