Wiśniewski twierdził że mieli romans? Przerwała milczenie

Udostępnij:

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska byli niedawno posądzeni o romans. Na te oskarżenia szybko odpowiedziała wokalistka Ich Troje, która opublikowała oświadczenie na portalu instagram. Dziś się okazuje, iż serce zarówno Michała, jak i również Agaty należy do zupełnie innych osób. Dziś potwierdziła to wokalistka, która przedstawiła fanom swojego chłopaka. Fani są pod olbrzymim wrażeniem!

Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski — romans to bujda?

CZYTAJ TEŻ: Lech Wałęsa pluje na Jana Olszewskiego. Internet aż kipi (wideo)

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska to aktualnie największe gwiazdy zespołu Ich Troje. Niedawno media podały informację wskazującą na domniemany romans pary artystów. Powodem takich przypuszczeń były przede wszystkim podteksty Michała do Agaty podczas jednego z koncertów. Po tym zdarzeniu media zalała fala przypuszczeń dotycząca reakcji między dwojgiem artystów. W takiej sytuacji Agata Buczkowska wydała oświadczenie na portalu instagram, gdzie wyjaśniła sytuację.

Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski nie mieli romsnsu? Udowodniła to wokalistka Ich Troje wrzucając relacje na portalu instagram ze swoim chłopakiem.
Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski nie mieli romsnsu? Udowodniła to wokalistka Ich Troje wrzucając relacje na portalu instagram ze swoim chłopakiem.

Dziś już raczej mało kto wierzy w to, że Agata i Michał mogli mieć romans. Niedawno media obeszła informacja o nowej partnerce lidera Ich Troje. Ma nią być tajemnicza Paulina, dla której Michał jest gotów przyspieszyć swój rozwód z aktualną żoną — Dominiką Tajner. Natomiast Agata przedstawiła właśnie swoim fanom jej chłopaka, który ma na imię Dorian i jest siatkarzem grającym w II lidze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Co za kompromitacja! Donald Tusk ośmieszył się na oczach całego świata (foto)

Koncerty Michała Wiśniewskiego

Aktualnie Michał Wiśniewski przede wszystkim na przemian z zespołem Ich Troje daje koncerty. Powodem takiej sytuacji są przede wszystkim wciąż aktualne problemy finansowe piosenkarza, który małymi krokami zaczyna z nich wychodzić. Za jeden występ artysta ma inkasować około 15 tysięcy złotych.

POLECAMY:

Skandal! To co władze Gdańska chcą zrobić w rocznicę wybuchu wojny przekracza wszelkie granice
Gąsiewska pokazała się bez stanika! Fani jej nie oszczędzili
Gazeta Polska upokorzyła protestującą lewicę. To trzeba zobaczyć! (wideo)
Figurski zaatakował Minge! Prawda wyszła na jaw
Wypłynęły zeznania Kamila Durczoka! Totalna kompromitacja

, , ,