Wiśniewski pokazał luksusowy dom. Przepych robi wrażenie

Udostępnij:

Michał Wiśniewski i jego dom robią furorę w sieci. Mimo iż lider zespołu Ich Troje nie chwali się na co dzień swoją posiadłością na choćby portalu instagram, to nie jest tajemnicą, iż villa jest naprawdę mega luksusowa. Mieszkały w niej trzy poprzednie żony gwiazdora oraz wciąż obecna małżonka — Dominika Tajner.

Majątek Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski niegdyś mógł sobie pozwolić na wiele. Liczne występy, wiele kultowych przebojów i przede wszystkim reprezentowanie Polski na konkursach Eurowizji sprawiły, że zarówno pod względem finansowym, jak i rozwoju kariery Michał stał się czołowym polskim artystą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Michał Wiśniewski i jego dom

Niestety w pewnym momencie kariery Michała Wiśniewskiego przyszedł kryzys finansowy. Liczne biznesy Michała zaczęły jeden po drugim bankrutować, a sam Michał nie był w stanie utrzymać dotychczasowego majątku w dawnym stanie. Liczne posiadłości gwiazdora Ich Troje generowały rocznie makabryczne koszta. W takiej sytuacji gwiazdor był po prostu zmuszony do ich sprzedaży, lecz jedną z ulubionych zostawił sobie i posiada ją do dziś.

Michał Wiśniewski i jego dom robią furorę. Na portalu instagram nie zobaczymy villi. Urządzała o Dominika Tajner żona lidera Ich Troje.
Michał Wiśniewski i jego dom robią furorę. Na portalu instagram nie zobaczymy villi. Urządzała o Dominika Tajner żona lidera Ich Troje.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta

Mowa tu o Villi Michała Wiśniewskiego w Magdalence. Mieszkała w niej praktycznie każda żona artysty. Ta wciąż aktualna, a więc Dominika Tajner podjęła na początku związku decyzję o remoncie posiadłości. Powodem miał być przede wszystkim fakt, iż w wystroju środka Villi widać było rękę poprzednich żon lidera Ich Troje.

Michał Wiśniewski ceni prywatność?

Niestety Michał nie chwali się swoją posiadłością ani na portalu instagram, ani na popularnym Facebooku. Jest to sytuacja całkowicie odwrotna w stosunku do tej z początków świetności artysty. Wówczas termin „prywatność” był całkowicie obcy Michałowi, który zarobił fortunę na realizacji reality show w jego legendarnej posiadłości.

POLECAMY:

Wiśniewski ostro przegiął! Nie darowali mu tego na Insta
Gessler wygląda okropnie! Zdjęcie, które dodała przeraża
Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle
Bieniuk ma poważny problem. Wstrząsające fakty w sprawie

, , ,