Wojewódzki ostro przesadził! Oto co zrobił Jędrzejczyk na wizji!

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki i Joanna Jędrzejczyk byli autorami dosyć niecodziennej sytuacji. Gwiazda TVN zamieścił na swoim profilu na portalu instagram niecodzienne zdjęcie z Joanną Jędrzejczyk. Mianowicie widać na nim jak Wojewódzki zagląda polskiej mistrzyni MMA za koszulę. W sieci aż huczy od komentarzy, iż popularny dziennikarz ponownie mocno przesadził swoim zachowaniem. Nie brakuje zdań, że był to objaw po prostu zwykłego seksizmu.

Kuba Wojewódzki i Joanna Jędrzejczyk: o krok za daleko

Kuba Wojewódzki i Joanna Jędrzejczyk to bez wątpienia osobistości bardzo popularne w Polsce. Gwiazda TVN od lat prowadzi swoje własne telewizyjne show, do którego zaprasza najbardziej znane osoby ze świata muzyki, kina oraz sportu. Dziennikarz niedawno zamieścił na swoimi profilu na portalu instagram bardzo kontrowersyjne zdjęcie. Widać na nim jak dziennikarz zagląda za koszulę polskiej mistrzyni. Joanna Jędrzejczyk, patrząc na zdjęcie, musiała się czuć bardzo rozbawiona całą sytuacją.

Kuba Wojewódzki znowu szokuje. Instagram to jedno z tych miejsc

Kuba Wojewódzki i Joanna Jędrzejczyk w TVN zrobili skandal? Gwiazda TVN wrzucił kontrowersyjne zdjęcia na instagram. Wojewódzki Jędrzejczyk
Kuba Wojewódzki i Joanna Jędrzejczyk w TVN zrobili skandal? Gwiazda TVN wrzucił kontrowersyjne zdjęcia na instagram. Wojewódzki Jędrzejczyk

CZYTAJ TEŻ: Marina Łuczenko pokazała się prawie nago. Tego nie wzięła pod uwagę

Wojewódzki Jędrzejczyk. Kuba Wojewódzki szokuje na instagramie i w TVN od bardzo dawna. Były dziennikarz muzyczny w ostatnim czasie opiera swój wizerunek przede wszystkim na skandalach. Mogliśmy być tego świadkami choćby przy okazji wizyty na kanapie u Kuby polskiej mistrzyni, którą jest Joanna Jędrzejczyk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan zwolniona z TVP! Wyznała całą prawdę

Kuba Wojewódzki TVN i skandale

Wojewódzki żyje ze skandali, lecz wszystko po pewnym czasie się kończy. Niegdyś wszystkich bawiło specyficzne poczucie dziennikarza, ale teraz tendencja się całkowicie odwróciła. Show Kuby Wojewódzkiego w TVN niegdyś oglądały miliony. Dziś poziom oglądalności jego programu spadł poniżej miliona. Coraz częściej na Kubę wylewa się fala krytyki z powodu spadającego poziomu jego programu. Czyżby nadchodził koniec popularnego celebryty?

źródło: instagram

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim
Gąsiewska zagra w kultowej komedii! Fani wkurzeni do granic
Magda Gessler pogrążona przez dług! Wierzyciel zaczął mówić
Roksana Węgiel upokorzona publicznie! To widzieli wszyscy
Szok! Nie uwierzysz, co zrobiła Liszowska!

Wojewódzki Jędrzejczyk

, , ,