Fuj! Wojewódzki przyłapany na obrzydliwości- co na to kochanka

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki zalicza wpadkę, co na to jego kochanka? Gwiazdor TVN słynie przede wszystkim z licznych skandali, które można by było stwierdzić, iż sam świadomie powoduje. Niedawno 55-letni dziennikarz wydał własną książkę, w której odniósł się do swoich domniemanych łóżkowych partnerek. Wśród nich były dwie aktorki — Anna Mucha oraz Marta Żmuda Trzebiatowska. Obie Panie W bardzo sceptyczny sposób odniosły się do informacji zawartych w publikacji Kuby Wojewódzkiego. Nie brakuje zdań, iż spora część książki to zwykle wymysły gwiazdora TVN.

Kuba Wojewódzki i śmierdząca wpadka, co a to jego kochanka?

CZYTAJ TEŻ: Edyta Pazura wkurzyła Polki! Mocno przegięła

Kuba Wojewódzki został ostatnio przyłapany przez paparazzi na randce ze swoją o wiele młodszą partnerką. Okazuje się, że w jej trakcie gwiazdor nie poradził sobie z potem, co media odebrały w kategoriach wpadki. Król TVN podczas spotkania zaczął się bardzo gwałtownie pocić, co raczej mało pozytywnie mogło wpłynąć na jego obiekt zainteresowań. Może pora zareklamować jakiś dezodorant?

Kuba Wojewódzki i wpadka, co na to kochanka? Gwiazda TVN się ośmieszył na randce. Gwiazdora ośmieszyły ostatnio Anna Mucha i Marta Żmuda Trzebiatowska
Kuba Wojewódzki i wpadka, co na to kochanka? Gwiazda TVN się ośmieszył na randce. Gwiazdora ośmieszyły ostatnio Anna Mucha i Marta Żmuda Trzebiatowska

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

Kontrowersyjna książka Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki i skandal to niemalże synonimy. Niedawno król TVN wydał książkę, w której odniósł się do swoich dwóch domniemanych partnerek. Są nimi Anna Mucha oraz Marta Żmuda Trzebiatowska. Zdaniem króla TVN z obiema paniami miały to niegdyś łączyć bardzo bliskie stosunki. O ile związek Kuby z Anną Muchą jest oczywisty, o tyle już powiązania ze Żmudą Trzebiatowska stoją pod sporym znakiem zapytania.

Kuba Wojewódzki zmyśla? Anna Mucha i Marta Żmuda Trzebiatowska kochankami króla TVN?

Wojewódzki kochanka. Król TVN w przypadku Anny Muchy stwierdził, iż to on załatwił aktorce rolę w serialu „M jak Miłość”, który w ostatecznym rozrachunku przyniósł jej sporą popularność. W wątku dotyczącym Marty Żmudy Trzebiatowskiej dziennikarz stwierdził, iż para wylądowała w łóżku, lecz tej wersji zaprzecza sama zainteresowana. Aktorka przyznała jedynie o bliskich relacjach z Królem TVN, lecz nie potwierdza żadnej innej bliskości.

POLECAMY:

Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Boczek pokazał córkę. Ludzie doznali szoku. Ale podobna!
Oto prawdziwy wygląd Kurdej Szatan. Ludzie oniemieli
Polacy w szoku! Ryszard Kotys długo to ukrywał. Teraz wszystko się wydało
Tomasz Kot ogłosił szokujące wieści! Polaków zatkało

Wojewódzki kochanka

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →