Wojewódzki i Mucha długo to ukrywali. Tego nie wiedział nikt

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli niegdyś parą! Mało kto zdaję sobie z tego dziś sprawę, lecz do 2007 roku gwiazdor TVN był życiowym partnerem gwiazdy serialu TVP – M jak Miłość. Dziś łączą ich raczej mieszane relację, a wszystko to z powodu niedawno wydanej książki przez króla TVN, w której bardzo dokładnie opisał parę sytuacji z czasów związku z aktorką.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli parą!

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler w sieci Biedronka! Zobacz kiedy i gdzie

Anna Mucha to dziś jedna z największych gwiazd TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka poza grą w filmach i serialach coraz częściej jest spotykana w roli gościa, a nawet prowadzącej telewizyjne programy. Mało kto wie, że ponad 10 lat temu aktorka była dziewczyną króla TVN. Ich burzliwy związek trwał od 2003 do 2007 roku. Nieoficjalnym powodem rozstania pary był brak chęci ustatkowania się przez Kubę. Po wszystkim oboje utrzymywali raczej przyjazne relację, a Anna była nawet raz gościem jego show w TVN. Niestety w ostatnim czasie ich relacje uległy znacznemu pogorszeniu.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli parą. Gwiazdy TVP i TVN przed laty byli w bardzo burzliwym związku,  który zakończył się ich rozstaniem.
Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli parą. Gwiazdy TVP i TVN przed laty byli w bardzo burzliwym związku, który zakończył się ich rozstaniem.

Kontrowersyjna książka króla TVN

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To nie Durczok prowadził auto?! Zaskakujące informacje

Kuba Wojewódzki niedawno opublikował książkę, w której odniósł się do najciekawszych wydarzeń z jego życia. Spory jej fragment poświęcił gwieździe TVP i serialu M jak Miłość. Według Kuby, to właśnie on miał załatwić swojej byłej dziewczynie pracę na planie serialu M jak Miłość. Na te zarzuty prędko odpowiedziała Mucha, która mocno podważyła łóżkowe możliwości króla TVN. Typowe pranie brudów po latach?

Kuba żałuję, że nie ma dzieci?

Kuba Wojewódzki aktualnie wciąż nie zamierza się ustatkować. Gwiazdor TVN w niedawnej rozmowie w radiu z Szymonem Majewskim dał do zrozumienia, że żałuję, że nie ma dzieci w przeciwieństwie do swojego rozmówcy. Kuba słynie przede wszystkim z licznych romansów, lecz nie brakuje opinii mówiących, iż są to zwykłe wymysły dziennikarza, który w rzeczywistości ma być gejem.

POLECAMY:

Przerażający efekt serialu Czarnobyl HBO. To się w głowie nie mieści!
Doda miała wypadek podczas koncertu! Runęła z wysokości
Wielka gwiazda w „TZG”! Nikt się tego nie spodziewał
Ile bierze Doda? Kwoty zwalają z nóg!
Wiśniewski wszystko odwołał. Sytuacja była dramatyczna

, , ,