Kuba Wojewódzki na okładce magazynu Playboy. To zdjęcie robi furorę! (foto)

Kuba Wojewódzki i Playboy? Dla niektórych mogą to być synonimy. Gwiazda TVN i prowadzący program „Kuba Wojewódzki show” słynie przede wszystkim z dwóch rzeczy, a są nimi zamiłowanie do szybkich auto no i oczywiście pięknych kobiet. Na potwierdzenie tej tezy gwiazdor wrzucił na portalu instagram zdjęcie z 2007 roku, które bardzo dosadnie potwierdza jego upodobania.

Wojewódzki i TVN – jakie były jego początki?

Polecamy przeczytać: Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!

Kuba od lat jest związany z telewizją TVN. Wcześniej dziennikarz muzyczny pracował w telewizji³ Polsat, gdzie był jednym z jurorów kultowego programu Idol. Jednak w pewnym momencie Kuba postanowił się skusić na propozycję stacji TVN, która zaproponowała mu własny program. W taki właśnie sposób powstało talk-show „Kuba Wojewódzki show”. Program cieszy się od lat niezwykle sporą popularnością, lecz w ostatnim czasie należy podkreślić, iż zalicza coraz większe spadki oglądalności.

Polecamy również: Skandal! Zdrójkowski z Rodzinka.pl zrobił awanturę. „Cham!”

Król TVN i jego wizerunek

Kuba Wojewódzki i Playboy? Gwiazda TVN i show "Kuba Wojewódzki show" wstawił zdjęcie na instagram ze starej sesji dla magazynu dla panów.
Kuba Wojewódzki i Playboy? Gwiazda TVN i show „Kuba Wojewódzki show” wstawił zdjęcie na instagram ze starej sesji dla magazynu dla panów.

Wojewódzki kształtuje swój wizerunek w kierunku osoby, która przez sporą część społeczeństwa jest określana jako Playboy. Dziennikarz ma na swoim koncie wiele oficjalnych i nieoficjalnych związków ze znanymi aktorkami oraz modelkami. Wśród nich są tak znane postacie, jak między innymi Anna Mucha czy Marta Żmuda Trzebiatowska. Jednak relację z żadną ze wspomnianych Pań nie trwały za bardzo długo, ponieważ nie jest tajemnicą, że Kuba Wojewódzki nie lubi zbyt długich związków.

Wojewódzki i Playboy – wspomnienie z 2007 roku

Gwiazda TVN i programu „Kuba Wojewódzki show” bardzo lubi piękne kobiety dookoła siebie. Potwierdził to w 2007 roku, kiedy to zgodził się na sesję dla magazynu Playboy w towarzystwie nagich modelek. Bez wątpienia dla Kuby była to wspaniała pamiątka. Teraz gwiazdor z sentymentem wraca do tamtych chwil wrzucając zdjęcie okładki magazynu Playboy na swoim profil w portalu instagram.

POLECAMY:

Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację
Polakom opadły szczęki. To co Cimoszewicz powiedział u Olejnik nie mieści się w głowie!
Generał ujawnia! III wojna światowa już trwa! Polska musi się obawiać tego
Putin się wścieknie! Ostra deklaracja Morawieckiego

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →