Wojewódzki i Rozenek mieli romans? Ujawnił szokujące SMSy

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek nie przepadają za sobą? Wszystko na to wskazuję. Gwiazdy TVN popadły w konflikt pewien czas temu. Czyżby Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek mieli romans? Okazuje się, że gwiazdy TVN mają na siebie kompromitujące wiadomości SMS, którymi wzajemnie się szantażują i grożą ujawnieniem. Co jest w tym SMS-ach?

Małgorzata Rozenek atakuje partnerkę Kuby Wojewódzkiego. Wojewódzki miał romans?

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Cezary Pazura wrzucił szokujące zdjęcie. Fani przerażeni. Co mu się stało? (Zdjęcie)

Małgorzata Rozenek pewien czas temu postanowiła wyśmiać występ partnerki Kuby Wojewódzkiego w Azja Express. Mowa tu o Renacie Koczoruk, która była bardzo blisko związana z Kubą Wojewódzkim. Rozenek stwierkubadziła, że Koczoruk unika oficjalnie rozgłosu, lecz z drugiej strony pcha się do popularnego reality show stacji TVN. Także w całej sprawie głos postanowił zabrać Kuba Wojewódzki, który przypomniał Rozenek starą sprawę z początku ich znajomości. Przede wszystkim chodzi o kompromitujące celebrytkę SMS-y, czyżby Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki mieli romans?

CZYTAJ TAKŻE: Szok! Nitras zaatakował dziennikarzy! Nie poradził sobie z nerwami (wideo)

Wojewódzki i Rozenek Gwiazdy TVN nie przepadają za sobą?

Kuba przypomniał Rozenek sprawę dotyczącą ich domniemanego romansu lub prób jego początku. Kuba Wojewódzki ma posiadać wiadomości od Małgorzaty Rozenek, w których perfekcyjna Pani domu miała proponować dziennikarzowi seks. Przy tej okazji Kuba zaznaczył również, że cała sprawa była już podjęta przez sąd. Gwiazda TVN podkreślił, że jeżeli będzie trzeba, to ponownie skieruje sprawę przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

View this post on Instagram

Szanowny Panie Jakubie Wojewódzki, niezmiernie miło wiedzieć, że wszystko dobrze, a wakacje się udały. Mieliśmy okazję dowiedzieć się o tym za pośrednictwem Instargama Bliskiej Panu Osoby. Zdjęcia z cmentarza będą z pewnością niezwykłą pamiątką na lata. Od lat nie bierze Pan udziału w medialnych pyskówkach… Fakt, Pan zazwyczaj obraża bezpodstawnie. I to od 16 lat 🙂 My po półrocznej pracy na planie nowego programu, dzięki któremu zwiedziliśmy cały świat, dopiero w lutym będziemy mogli pozwolić sobie na rodzinny odpoczynek. Mam nadzieję, że będzie równie udany jak Pana. Absolutnie nie była to ocena moralności i etyki Bliskiej Panu Osoby. To był jedynie komentarz do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji. Przecież Pan wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec mojej pracy i mojego męża. Ale skoro mamy mówić o uczciwości i prawdzie… 1. Dopiero okaże się, czy sprawa wróci na wokandę, Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że stawi się Pan choć raz na sprawie, a nie jak do tej pory będzie unikać składania zeznań. 2. Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet – w tym również Pana partnerkę – ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła 🙂 Chociaż… Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluje talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach. Ja na zakończenie życzę Panu samych sukcesów oraz Bliskiej Panu Osobie również. Jeśli i tym razem nie uda jej się w kolejnej stacji, zawsze zostaje angaż w "Koronie królów". Z wyrazami szacunku, Małgorzata Rozenek-Majdan

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Gwiazdy TVN atakują się wzajemnie. Rozenek odpowiada Kubie

Również na te zarzuty prędko odpowiedziała Małgorzata Rozenek, która zamieściła na instagramie post prostujący sytuację. Jej zdaniem Wojewódzki prócz treści jej wiadomości powinien zamieścić także swoje. Także zdaniem Gwiazdy TVN będzie to dowód na przedmiotowe traktowanie kobiet przez gwiazdora. Sprawa ostatecznie stanęła w miejscu. Należy dodać, że żadna ze stron nie kontynuowała wątku.

Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek mieli romans? Co łączyło gwiazdy TVN?  Kuba przedstawił szokujące Sms-y od Małgorzaty Rozenek.
Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek mieli romans? Co łączyło gwiazdy TVN? Kuba przedstawił szokujące Sms-y od Małgorzaty Rozenek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Świat w żałobie. Znany aktor popełnił samobójstwo
Skandaliczny wpis Wojewódzkiego! Katolicy mu nie darują. „Kościół to…
Ryszard Kotys w fatalnym stanie! Cierpi z powodu strasznej choroby
Polacy nie dowierzają! Szokujące słowa Schetyny o pedofilii

, , ,