Woźniak-Starak przyłapana! Zrobiła to podczas pandemii

Wielu twierdzi, że praca jaką wykonuje Woźniak-Starak może być wykonana z domu, jest afera, bowiem okazuje się, że prezenterka podczas epidemii (koronawirus) wciąż jeździ do pracy – zrobiono jej zdjęcia. Pomimo dobrego ubioru zgodnego z wszelkimi wytycznymi i tak pojawiło się wiele komentarzy nieprzychylnych dla zarówno radia jak i również prezenterki.

Czytaj też: Kołakowska zwariowała! Namawia do wychodzenia z domów

Na początku marca tego roku Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła wrócić do pracy. Dziennikarka odcięła się od życia publicznego po nagłej i tragicznej śmierci męża. Piotr Woźniak-Starak utonął w zeszłym roku w sierpniu, na jeziorze Kisajno.

Przypomnijmy, znany producent filmowy, płynął w nocy swoją motorówką, wracając z baru do swojej posiadłości. Odwoził przy okazji, także kelnerkę. W pewnym momencie stracił panowanie nad łodzią i oboje wpadli do wody. Dziewczyna bezpiecznie dopłynęła do brzegu, natomiast Piotr uderzył głową w śrubę motorówki i utonął.

Jest afera, Woźniak-Starak jeździ do radia mimo kwarantanny

Agnieszka Woźniak-Starak była tak wstrząśnięta śmiercią męża, że postanowiła całkowicie wycofać się z życia publicznego. Zrezygnowała z pracy w TVN i przestała być aktywna w mediach społecznościowych.

Dopiero na początku marca zdecydowała się na powrót do pracy, nie był to jednak TVN, a NewOnce Radio, gdzie prowadzi swoją autorską audycję Life Balance.

Zobacz również: Kolejne zgony i zachorowania! Resort podał najnowsze dane

Co tydzień była gwiazda TVN zapraszała gości, żeby rozmawiać z nimi o ich filozofii życia. Jednak wszystko pokrzyżował wybuch epidemii koronawirusa COVID-19 i wprowadzona kwarantanna.

Dlatego dziwi fakt, że mimo wszystko Agnieszka nadal udaje się do radia, kiedy teraz może spokojnie wykonywać swoją pracę z domu. Niedawno przed wejściem do budynku radia przyłapali ją reporterzy. Czy wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku nie powinna teraz siedzieć w domu?

Praca jaką ma Woźniak-Starak może być wykonana z domu, jest afera, bowiem okazuje się, że podczas epidemii (koronawirus) wciąż jeździ do pracy (zdjęcia) Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Nie żyje legenda muzyki. Polska w żałobie

Tomasz Kammel jest gejem? Zdecydował się wyznać prawdę

To może Cię również zainteresować:

Nowe zasady w Polsce: Nocne głosowanie w Sejmie – tarcza antykryzysowa

Rekordowa liczba zgonów w Polsce. Koronawirus – nowe dane

Andrzej Duda zabrał głos ws. ustawy aborcyjnej

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →