Woźniak-Starak odmieniona! Zdjęcia wywołały sensację

Widać, że praca w radio i audycje służą Agnieszce Woźniak-Starak, jest odmieniona i powoli wraca do życia, po tym jak śmierć męża sprowadziła ją niemal na samo dno.

Czytaj też: Szokująca decyzja rządu! Nikt się tego nie spodziewał

W sierpniu zeszłego roku doszło w życiu Agnieszki Woźniak-Starak do niewyobrażalnej tragedii. Na Jeziorze Kisajno na Mazurach zaginął jej mąż, znany producent filmowy, Piotr Woźniak-Starak. Milioner wracał swoją motorówką do domu, po pobycie w miejscowym barze. Towarzyszyła mu kelnerka z lokalu w którym wcześniej rezydował.

W pewnym momencie mężczyzna stracił kontrolę nad łodzią i oboje wypadli za burtę. Dziewczyna szczęśliwie dopłynęła do brzegu. Po Piotrze ślad zaginął. Poszukiwania trwały kilka dni i w końcu odnaleziono jego ciało. Jak później ustaliła policja, Piotr Woźniak-Starak wypadając z motorówki uderzył głową w śrubę silnika i stracił przytomność. To z kolei doprowadziło do utonięcia.

Nowa praca spowodowała, że Agnieszka Woźniak-Starak odżyła

Żona zmarłego, dziennikarka TVN, Agnieszka Woźniak-Starak pogrążona w żałobie, całkowicie wycofała się z życia publicznego. Przez ponad pół roku trudno było ją zobaczyć w jakimkolwiek miejscu publicznym. Zjawiła się tylko na premierze ostatniego filmu zrealizowanego przez jej męża, a także na wystawie teściów.

Zobacz również: Dostałeś takiego SMS-a? Natychmiast usuń bo stracisz pieniądze

Jednak niedługo przed wybuchem pandemii koronawirusa COVID-19, Agnieszka podjęła decyzję o powrocie do pracy. Postanowiła jednak na razie nie wracać do telewizji. Zatrudnienie znalazła w rozgłośni radiowej Newonce.radio, gdzie prowadzi swoją autorską audycję Life Balance.

>>>> Zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak znajdziesz tutaj <<<<

Ostatnie zdjęcia jakie udało się zrobić śledzącym ją paparazzi pokazują jasno, że dziennikarka mocno odżyła dzięki powrotowi do pracy, ma to na nią bardzo dobry wpływ. Tak trzymać Pani Agnieszko!

Widać że praca w radio i audycje służą Woźniak-Starak, jest odmieniona i powoli wraca do życia po tym jak śmierć męża sprowadziła ją niemal na samo dno
Widać że praca w radio i audycje służą Woźniak-Starak, jest odmieniona i powoli wraca do życia po tym jak śmierć męża sprowadziła ją niemal na samo dno. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Koronawirus w rodzinie Andrzeja Dudy. Prezydent potwierdza

Nowa wizja Jackowskiego przeraża! To już się zaczyna

Kaczyński na ostro! Powiedział co sądzi o Trzaskowskim i Sikorskim

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →