Pech nie opuszcza Woźniak-Starak. Po śmierci męża teraz to

Udostępnij:

Agnieszka Woźniak-Starak ma problemy z pracą, a powodem kłopotu gwiazdy TVN jest koronawirus (COVID-19), który bez wątpienia ma wpływ na wiele spraw o czym dziennikarka poinformowała fanów na portalu Instagram.

Czytaj też: Zamachowska wybuchła. Zaatakowała rząd i TVP w związku z epidemią

Agnieszka Woźniak-Starak małymi krokami miała wrócić do pracy. Pierwszy z nich już wykonała i podjęła się zadaniom pracy w radiu. Niestety popularna prezenterka w ostatnim czasie nie ma szczęścia. Tym razem jej powrót do pracy na dobre przerwała epidemia koronawirusa. Sytuacja jest bardzo poważna i na pewien czas nowe zajęcie Agnieszki Woźniak-Starak zostaje zawieszone.

Agnieszka Woźniak-Starak ma problemy z pracą

Agnieszka Woźniak-Starak ponad pół roku temu zawiesiła swoją pracę w mediach. Powodem jej decyzji była tragiczna śmierć jej męża – Piotra Woźniak-Starak. Fani prezenterki musieli czekać aż sześć miesięcy, aby móc ją chociaż ponownie usłyszeć.

Niestety radość nie trwała zbyt długo. Z powodu epidemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję, że na pewien czas praca NewOnce Radio zostaje zawieszona. Teraz władze radia mają szukać wraz z pracownikami sposobu na wykonywanie swoich obowiązków zdalnie.

Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w New Once Radio. Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę

– napisała Agnieszka Woźniak-Starak na portalu Instagram.

Zobacz również: Viki Gabor pod presją podjęła radykalną decyzję. To mogła być wielka afera

Bez wątpienia była to bardzo ciężka decyzja dla władz radia oraz również samej dziennikarki. Mimo wszystko Agnieszka Woźniak-Starak mogła liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy wiadomość o tej decyzji odebrali z pełną wyrozumiałością.

Agnieszka Woźniak-Starak ma problemy z pracą,  a powodem kłopotów gwiazdy TVN jest koronawirus (COVID-19)  o czym napisała na portalu Instagram.
Agnieszka Woźniak-Starak ma problemy z pracą, a powodem kłopotów gwiazdy TVN jest koronawirus (COVID-19) o czym napisała na portalu Instagram./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Zobacz też:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Pracownica Biedronki nie wytrzymała. Wyznała gorzka prawdę

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

loading...

, , ,