Woźniak-Starak szykuje się na ślub! Pracownik TVN się wygadał

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W zeszłym roku zginął mąż Woźniak-Starak, teraz jej koleżanka bierze ślub, miała to być tajemnica. Agnieszka Woźniak-Starak wciąż jest z różnych stron krytykowana, bowiem powszechnie panująca opinia o tym, że żałoba po stracie męża powinna trwać minimum 2 lata zdaje się ją wciąż prześladować.

Czytaj też: Koronawirus przeraża Rusin: Oto jak się przed nim chroni

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W zeszłym roku Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła prawdziwe piekło. sierpniu na jeziorze Kisajno utonął jej mąż, znany producent filmowy Piotr Woźniak-Starak.

W nocy wracał swoją motorówką pod wpływem alkoholu do swej posiadłości na Mazurach. Pech chciał, że mężczyzna w pewnym momencie stracił panowanie nad łódką i wypadł do wody. Nieszczęśliwie głową zawadził o śrubę silnika i stracił przytomność. To spowodowało, że w efekcie utonął.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ślub: Agnieszka Woźniak-Starak się do niego szykuje, chodzi o jej koleżankę

Żałoba trwała do niedawna, jednak Agnieszka od jakiegoś czasu prowadzi nową audycję w Newonce Radio i powoli wraca do normalnego życia. Teraz była gwiazda TVN zaangażowała się poważnie w przygotowania do ślubu swojej wieloletniej przyjaciółki, stylistki Zofii Ślotały.

Zobacz również: Czy wiosna powstrzyma koronawirusa? Znamy odpowiedź

„Zosia wychodzi za Kamila. Niewykluczone, że Aga będzie druhną na jej weselu. Bardzo się cieszy szczęściem koleżanki i mocno trzyma kciuki za jej małżeńskie szczęście”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– nakreślił całą sytuację jeden z pracowników TVN.

Obie kobiety przyjaźnią się od lat i jak wyznała w jednym z wywiadów Zofia, wszystko zaczęło się od sportu.

„Obie trenujemy jogę i to Agnieszka mnie tym zaraziła. Poleciła mi swoją trenerkę i od tego się zaczęło. Takie pozytywne wsparcie sportowe. Bardzo się lubimy i szanujemy. Cenimy sobie to, że praca nas nie łączy, tylko znajomość poza nią”

– komentowała początki przyjaźni stylistka.

„Agnieszka bardzo dobrze radzi sobie jak na tragedię, która ją spotkała. I potrafi cieszyć się szczęściem innych. Wesele przyjaciółki będzie dla niej kolejnym krokiem do tego, aby wyjść z żałoby”

– dodał później tajemniczy pracownik TVN.

W zeszłym roku zginął mąż Woźniak-Starak, teraz jej koleżanka bierze ślub. Miała to być tajemnica, bowiem w opinii wielu żałoba Woźniak-Starak powinna trwać
W zeszłym roku zginął mąż Woźniak-Starak, teraz jej koleżanka bierze ślub. Miała to być tajemnica, bowiem w opinii wielu żałoba Woźniak-Starak powinna trwać. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Czarna doba w Polsce. Duży wzrost zakażeń i nowe zgony

Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują! Jeżeli je złamiesz, słono zapłacisz

Ujawniła prawdę o chorobie Margaret! Przerwała milczenie

To może Cię również zainteresować:

Ostra jatka w programie na żywo: „Jest Pan świrem!”

Mąż Skrzyneckiej w szpitalu! Jest przerażona

Zażywasz te leki? Jesteś szczególnie zagrożony przez COVID-19

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →