Niesamowite wieści o Woźniak-Starak. To musiało się stać

Udostępnij:

Wszystko wskazuje na to, że po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak kończy żałobę i wraca do pracy, prawdopodobnie do TVN. Czy właśnie to potwierdzono? Od momentu gdy Piotr Starak tragicznie zginął, prezenterka jest na ustach wszystkich.Polacy z zaciekawieniem obserwują jej poczynania. Wielu tęskni za jej twarzą na ekranach telewizorów.

Plotki okazały się prawdą, Woźniak-Starak również potwierdza

Miniony rok był dla Agnieszki Szulim bardzo ciężki. Strata męża spowodowała, że gwiazda zdecydowała zawiesić swoją karierę w TVN. Widzowie przyzwyczaili się do jej oryginalnego sposobu prowadzenia programów. Znamy ją między innymi z hitowej produkcji TVN „Ameryka Express”.

Czytaj też: Pilne: Kwarantanna w Zachodniopomorskim. Ludzie przerażeni

Ostatnie słowa Edwarda Miszczaka mocno zastanawiają i dają do zrozumienia że Agnieszka Woźniak-Starak prawdopodobnie wraca do TVN.

„Mój zawód polega także na tym, żeby przygotować bardzo fajną ofertę w ‚DDTVN’ i niekoniecznie chcę się tą informacją dzielić, tylko ją utajnić. Ale mogę obiecać: to nie jest jeszcze koniec zmian w tym programie”

– zapewnił Edward Miszczak w rozmowie z dziennikarką „Show”.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do TVN?

Od razu sieć zalała fala pytań i komentarzy. Czyżby okazało się, że dziennikarka zasiądzie na kanapie programusniadaniowego TVN w roli prowadzącej? Wszystko jest możliwe.

Tym bardziej, że producenci programu po wielu ostatnich gorzkich wpadkach muszą nieco poprawić wizerunek DDTVN. Powrót Agnieszki Starak-Woźniak byłby w opinii wielu komentatorów strzałem w dziesiątkę.

Sama zainteresowana potwierdziła póki co jedna rzecz. Agnieszka Woźniak-Staram zapowiedziała, wraca do pracy. Tym razem będzie ją można usłyszeć na antenie jednej z internetowych rozgłośni radiowych. Być może już wkrótce ponownie pojawi się na ekranach telewizorów w stacji TVN?

Na pewno będziemy trzymać rękę na pulsie i bacznie obserwować zarówno doniesienia medialne jak i również jej profil na Instagramie.

Wszystko wskazuje na to, że po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak kończy żałobę i wraca do pracy, prawdopodobnie do TVN. Czy własnie to potwierdzono?
Wszystko wskazuje na to, że po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak kończy żałobę i wraca do pracy, prawdopodobnie do TVN

Polecamy także:

Wstrząsający wywiad- Chylińska wyznała całą prawdę

Pilne: Kwarantanna w Zachodniopomorskim. Ludzie przerażeni

Maja Kapłon z „The Voice” już po operacji. Znamy jej stan zdrowia

Przeczytaj również:

Papież chory na koronawirusa? Watykan zataił informacje

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Doda zawiesza karierę. Podjęła ostateczną decyzję

loading...

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →