Rozwód dobił Żukowskiego. Żona go pogrążyła

Udostępnij:

Bartosz Żukowski, znany szerzej jako Walduś Kiepski z serialu „Świat według Kiepskich” będzie płacił alimenty swojej żonie, rozwód nie skończył się dla niego dobrze.

Czytaj też: Koronawirus wymknął się spod kontroli. Przerażające sceny z Włoch

„Świat według Kiepskich” może mu już nie wystarczyć, gwiazdor serialu stacji Polsat będzie miał olbrzymie wydatki. Walduś Kiepski, czyli Bartosz Żukowski musi płacić alimenty swojej żonie.

Bartosz Żukowski jest rozpoznawalny głównie dzięki roli w serialu stacji Polsat pod tytułem „Świat według Kiepskich”. Jak wielu aktorów przed nim musiał zmagać się z problemem zaszufladkowania go przez odgrywanie bardzo charakterystycznej roli przez wiele lat. Większość ludzi nie wie nawet, kto to jest Żukowski ale Waldusia zna praktycznie każdy.

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Zobacz również: Na świecie szaleje koronawirus, tymczasem Kaczyński…

Właśnie dlatego kilka lat temu aktor zdecydował się na zrezygnowanie z roli, chciał spróbować swoich sił gdzie indziej. Nie było go w obsadzie przez sześć lat, producenci wyjaśnili nieobecność Waldusia w serialu jego wyjazdem do Stanów Zjednoczonych.

Czytaj także: Niewiarygodne! Takiej sytuacji na stacjach jeszcze nie było

Pojawił się w ciągu tych lat w kilku filmach i serialach w epizodycznych rolach, ale w 2011 roku zdecydował się na powrót na plan serialu i swoją rolę gra do dzisiaj.

Bartosz Żukowski wziął rozwód, będzie płacił żonie alimenty

Jak się okazuje Żukowski ma problemy finansowe, spowodowane zasądzeniem na jego niekorzyść alimentów , na rzecz jego córki, które musi płacić swojej byłej żonie. Para długo ścierała się o to kto ma wychowywać ich dziesięcioletnią córkę Polę, w końcu zwyciężyła żona i Żukowskiemu zasądzono wysokie alimenty, z których spłatą aktor zalegał.

Bartosz Żukowski, znany szerzej jako Walduś Kiepski z serialu "Świat według Kiepskich" wziął rozwód i będzie płacił alimenty swojej żonie
Bartosz Żukowski, znany szerzej jako Walduś Kiepski z serialu „Świat według Kiepskich” wziął rozwód i będzie płacił alimenty swojej żonie

źródło: Pikio

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →