Fani załamani! To pewne: gwiazda znika z serialu „Przyjaciółki”

Udostępnij:

Fani zaniepokojeni! Czy Agnieszka Sienkiewicz, czyli serialowa Dorotka odchodzi z serialu „Przyjaciółki”? Aktorka serialu stacji Polsat wypowiedziała się na ten temat na swoim profilu na portalu Instagram. Agnieszkę Sienkiewicz kojarzyć można także z występów w serialu produkowanym dla stacji telewizyjnej TVP pod tytułem „M jak Miłość”.

Agnieszka Sienkiewicz jest dobrze znana fanom serialu „Przyjaciółki” jako Dorotka Grabowska. Występuje także w tasiemcu produkowanym dla stacji telewizyjnej TVP pod tytułem „M jak Miłość”, gra tam rolę Katarzyny Mularczyk.

CZYTAJ TEŻ: Szok! Kożuchowska użyła FaceApp. Nie uwierzysz co wyszło!

Ma za sobą także role w takich produkcjach telewizyjnych jak: „Klan”, „Na wspólnej”, „Prosto w serce”, czy „Anna German”. Widzieć mogliśmy ją także w kilku filmach kinowych, między innymi w: „Ile waży koń trojański?”, „Ego”, czy „Yuma”.

Agnieszka Sienkiewicz, czyli serialowa Dorotka opuszcza „Przyjaciółki”?!

Sienkiewicz odchodzi z serialu "Przyjaciółki" (Polsat)? Aktorka wypowiedziała się na Instagram. Sienkiewicz występuje także w "M jak Miłość" (TVP).
Fot.: Agnieszka Sienkiewicz, screen/ Instagram

Użytkownicy Instagrama pytają Agnieszkę Sienkiewicz, czy Dorota, jej postać w serialu telewizji Polsat „Przyjaciółki”, będzie także w nowym sezonie. Gwiazda odpowiedziała, że jest w obsadzie, ale niestety w dużo mniejszym stopniu niż dotychczas.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niemcy w tajemnicy drukują marki. To koniec strefy euro

Dlatego, że chce poświęcić czas dla rodziny, aktorka jest obecnie w ciąży z kolejnym dzieckiem i potrzebuje trochę odpoczynku od ciężkiej pracy. Oraz chce także poświęcić więcej czasu swojej starszej córce, która pędzie potrzebowała teraz więcej uwagi, w związku z nadejściem kolejnego dziecka.

Czy oznacza to, że jedna z gwiazd serialu opuści go na dobre, żeby zająć się rodziną? Czy jest to tylko chwilowa przerwa i w kolejnych sezonach wszystko wróci do normy? Wszyscy będziemy czekali z niecierpliwością na więcej wiadomości na ten temat, które pojawią się zapewne w przyszłości.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Aż trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda grób Kory! (foto)
Liszowska znika z serialu „Przyjaciółki”? Fani w szoku
,,A gdyby Smoleńsk przydarzył się Anglii…”. Ten tekst podbija internet! Lepiej usiądźcie
Magda Gessler niewiarygodnie schudła! Nowe zdjęcia szokują
Wojewódzki ostro zaatakowany! Wszystko przez to zdjęcie

, , , , ,