Andrzej Grabowski ujawnił prawdę: niszczy go choroba

Udostępnij:

Andrzej Grabowski i jego choroba to naprawdę rzadka przypadłość. Gwiazda telewizji Polsat i serialu Świat według Kiepskich (jako Ferdek Kiepski -red.) cierpi na stosunkowo rzadką chorobę, która momentami może mu utrudniać swoją pracę. Czym ona jest i czy zagraża aktorowi?

Sława Grabowskiego

CZYTAJ TEŻ: Mucha odsłoniła intymne części ciała! Wszystko jest na filmie

Andrzej Grabowski to przede wszystkim gwiazda telewizji Polsat i sitcomu Świat według Kiepskich. Aktor jest w głównej mierze kojarzony z głównym bohaterem kultowego serialu Polsatu, którym jest Ferdek Kiepski. Grabowski prócz kultowej produkcji wystąpił także w takich serialach jak choćby Pitbull oraz Blondynka. Warto dodać, że już wkrótce aktora ujrzymy w kontrowersyjnym filmie „Polityka” – autorstwa reżysera Patryka Vegi.

Andrzej Grabowski i jego choroba. Gwiazdę telewizji Polsat i serialu Świat według Kiepskich dopadła choroba. Czy Ferdek Kiepski się zmieni?
Andrzej Grabowski i jego choroba. Gwiazdę telewizji Polsat i serialu Świat według Kiepskich dopadła choroba. Czy Ferdek Kiepski się zmieni?

Andrzej Grabowski choroba

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda ujawniła ile waży! Szokująca przemiana

Wydawałoby się, że aktor ma bardzo ułożone i szczęśliwe życie, lecz niestety życie często bywa przewrotne. Niestety tak jest i w przypadku Andrzeja Grabowskiego, którego dopadła stosunkowo rzadka choroba, którą jest prozopopeja. Schorzenie polega na utracie pamięci do twarzy osób. Aktor o swoich problemach zwierzył się mediom w niecałe dwa lata temu, lecz walka trwa do dziś.

Na dodatek aktor do niedawna wymagał się z problemami wysokiej wagi. Niestety w pewnych chwilach waga gwiazdy serialu Świat według Kiepskich wynosiła aż 140 kilo! Aktualnie po zabiegu zmniejszenia żołądka aktor przyznaję, że utracił około 40 kg.

– Jestem po operacji zmniejszenia żołądka i jem niedużo. W sumie zrzuciłem 42 kg, ale nadal ważę sto kilo. Jak widać, sprawdza się dieta zalecana kiedyś przez Wojciecha Młynarskiego: mniej żryć. To cała tajemnica mojego odchudzania — wyznał w wywiadzie.

POLECAMY:

Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!
To co zrobiła Gessler w „Kuchenne Rewolucje” przejdzie do historii. Wszyscy płakali
Rozenek w odważnej sesji! Pokazała piersi!
„Ranczo” powróci, ale już bez największej gwiazdy. Powód poraża
Steczkowska cała mokra i skąpo ubrana. Widać wszystko. Fani podziwiają (Film)

, , ,