Dramat gwiazdy serialu Ranczo. Syn powiedział jej to prosto w twarz

Babka z serialu Ranczo w TVP to postać niemalże kultowa, a przez lata wcielała się w nią Grażyna Zielińska. Niestety w tym roku mija kolejny rok bez nowych perypetii mieszkańców gminy Wilkowyje.

Czytaj też: Szef WHO nie ma wątpliwości: „Najgorsze dopiero przed nami”

Fani od dawna mają nadzieję na to, że mimo wszystko serial jeszcze kiedyś wróci z nowymi odcinkami. Na takie rozwiązanie sprawy z pewnością liczy również Grażyna Zielińska, która przez 10 lat wcielała się w miejscową Babkę zielarkę. Jej rola choć drugoplanowa, to zapisała się bardzo dobrze w pamięci milionów widzów serialu.

Grażyna Zielińska to aktorka, która największą popularność zyskała dzięki roli tajemniczej Babki, która jednych za winy karała, a drugim szła z pomocą.

Poza serialem o mieszkańcach gminy Wilkowyje mogliśmy ją również bliżej poznać w serialu „Na dobre i na złe”, gdzie wcieliła się w postać mamy Mareczka, który zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach.

Babka z serialu Ranczo w TVP przeżywa trudne chwile

Niestety w ostatnim czasie życie prywatne nie rozpieszcza Pani Grażyny. Okazuje się, że aktorka bardzo chciałaby, aby jej syn nareszcie się ustatkował. Niestety młody Zieliński na ten moment z tym się nie spieszy. Na dodatek miał oznajmić swojej mamie, że nie zamierza mieć w przyszłości dzieci.

Mamy dobre relacje, co nie oznacza jednak, że codziennie do siebie dzwonimy i wszystko sobie dokładnie opowiadamy. Nigdy nie byłam nadopiekuńczą matką. Syn jest obecnie w związku, ma już swoje życie. Dwa razy był nawet bliski ślubu, jednak ostatecznie do niego nie doszło…

– powiedziała Zielińska na temat swojego syna.

Zobacz również: Nowe objawy koronawirusa. Szokujące ustalenia lekarzy

Aktorka zdradziła również deklaracje potomka na temat możliwości posiadania przez niego dzieci.

Ostatnio syn mi nawet powiedział, że w ogóle nie chce mieć dzieci. Ale zapewne zmieni zdanie… Chciałabym, żeby kiedyś miał własną rodzinę. Jednak nie spędza mi to snu z powiek

– przyznała gwiazda serialu TVP.

Babka z serialu Ranczo w TVP to postać niemalże kultowa, a przez lata wcielała się w nią Grażyna Zielińska.  Co wydarzyło się w życiu aktorki?
Babka z serialu Ranczo w TVP to postać niemalże kultowa, a przez lata wcielała się w nią Grażyna Zielińska. Co wydarzyło się w życiu aktorki?/ screen YouTube kadr z serialu Ranczo.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Wybory nie w maju? Gowin podał odpowiednią datę

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Gates już wie kiedy będzie szczepionka. To jakiś żart?

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →