Nie wiedzieli o pandemii. Tak zareagowali uczestnicy Big Brother

Koronawirus, Niemcy: Uczestnicy show „Big Brother” nie wiedzieli o pandemii koronawirusa, tak wyglądała ich reakcja, gdy przekazano im wieści ze świata.

Czytaj też: Nowoczesny Rosyjski radar. W jego zasięgu znajdzie się cała Europa

Aktualnie najgorsza sytuacja na świecie jest wciąż w Chinach. W państwie środka odnotowano największą ilość zarażonych osób oraz zgonów. W Europie wciąż przodują Włosi. Na ten moment w Italii potwierdzono 35 tysięcy osób chorych oraz prawie 3 tysiące zgonów. Druga w tej ponurej klasyfikacji jest Hiszpania,  gdzie stwierdzono 15 tysięcy zarażeń oraz odnotowano prawie 700 zgonów. Trzecie są Niemcy,  gdzie sytuacja z każdym dniem się pogarsza.

Koronawirus w Niemczech: Uczestnicy Big Brother nie wiedzieli o pandemii

W Niemczech aktualnie trwa walka z rozwojem pandemii koronawirusa. Na ten moment u naszych zachodnich sąsiadów stwierdzono  prawie 13 tysięcy zarażonych osób z czego 31 osób zmarło. Rząd Niemiec wprowadził już pierwsze obostrzenia przepisów. Granice naszych zachodnich sąsiadów mają zostać zamknięte wstępnie na miesiąc. Od miesiąca sytuacją rozwoju pandemii żyje praktycznie cały świat,  lecz z drobnymi wyjątkami.

Okazało się,  że uczestnicy najnowszej edycji Big Brothera w Niemczech nie mieli pojęcia o tym, co się dzieję poza domem wielkiego brata. W takiej nieświadomości uczestnicy żyli od lutego,  kiedy to rozpoczęto nagrania pierwszych odcinków programu. Niedawno do show doszli nowi uczestnicy i przede wszystkim z tego powodu producenci  podjęli decyzję o wyjawieniu prawdy mieszkańcom posiadłości.

Zobacz również: Wałęsa bankrutem? Koronawirus wykończył go finansowo

Nikt nie mógł uwierzyć w to, co przekazano im za pośrednictwem głośników. Najbardziej przerażającą wiadomością dla mieszkańców była ta o liczbie ofiar śmiertelnych pandemii. U uczestników pojawił się płacz i liczne obawy o swoich najbliższych. Na szczęście tę sytuację przewidzieli realizatorzy programu i każdy z uczestników został poinformowany o stanie zdrowia ich rodzin.

Koronawirus, Niemcy: Uczestnicy show "Big Brother" nie wiedzieli o pandemii koronawirusa, tak wyglądała ich reakcja gdy przekazano im wieści ze świata
Koronawirus, Niemcy: Uczestnicy show „Big Brother” nie wiedzieli o pandemii koronawirusa, tak wyglądała ich reakcja gdy przekazano im wieści ze świata

Źródło: Interia

Polecamy także:

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

Szok! Wiśniewski już ma nową

To może Cię również zainteresować:

TVN zmuszony również podjąć decyzję: zmiany w programach na żywo

Nie żyje 21-letni aktor znanego serialu TVP. Szok dla wszystkich

W tym kraju wprowadzono stan wyjątkowy. Walka z koronawirusem trwa

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →