Bożena z „Sanatorium Miłości” mówi dość! Puściły jej nerwy

Epidemia koronawirusa spowodowała, że gdy Bożena Baraniak, zwyciężczyni drugiej edycji programu TVP, Sanatorium Miłości, wróciła do Polski czekała ją przymusowa dwutygodniowa kwarantanna.

Bożena Baraniak: Epidemia koronawirusa podwójnie dotknęła zwyciężczynię drugiej edycji programu TVP, prowadzonego przez Martę Manowską, Sanatorium Miłości, kobietę czekała czterotygodniowa kwarantanna. Najpierw dwa tygodnie w Polsce, a następnie tyle samo po powrocie do Stanów Zjednoczonych.

Czytaj też: Nie żyje wieloletni poseł na Sejm. Polska w żałobie

Bożena Baraniak w USA mieszka od 1994 roku, wtedy to zwyciężyła w loterii wizowej i postanowiła wyemigrować za wielką wodę. Sprawy potoczyły się w ten sposób, że postanowiła już tam zostać. Trafiła do miejscowości Lombard niedaleko Chicago.

Bożena z Sanatorium Miłości opowiada jak przetrwała kwarantannę

To własnie tam poznała swojego męża, dochowała się dzieci, a nawet wnuków. Przez lata prowadziła miejscową aptekę. Dziewięć lat temu postanowiła się rozwieść. Po miłości sprzed lat nic już nie zostało, a ona jeszcze chciała coś w życiu przeżyć. Rok temu przeszła na emeryturę, dlatego postanowiła zająć się swoimi sprawami prywatnymi.

Zobacz również: Co się dzieje z Górniak? Umiera? Jej wpis przeraża

Na miłość nigdy nie jest za późno. Dlaczego ma mi się nie udać?

– wyznała szczerze seniorka.

W programie nie zdecydaowała się na związek z żadnym z uczestników. ALe już po powrocie do USA zaczęła otrzymywać oferty matrymonialne z Polski. Kilka z nich postanowiła sprawdzić. Na jej nieszczęście w kraju wylądowała 12 marca i musiał poddać się obowiązkowej kwarantannie.

Bożena Baraniak wyznaje jak wpłynęła na nią kwarantanna i koronawirus

„Bardzo tęskniłam za córkami i wnuczętami. Codziennie płakałam z bezsilności”

– wyznała ze łzami w oczach Pani Bożena.

Do Stanów Zjednoczonych wróciła dopiero połowie kwietnia i tu znowu czekała na nią przymusowa kwarantanna. Kobieta dużo rozmawiała ze swoim córkami i wnukami przez telefon, mocno się też modliła. Bez tego wszystkiego nie przetrwałaby tego okresu.

„To były najdłuższe dni w moim życiu. Jestem energiczna, kreatywna, nie poddaję się, szukam sobie pracy w domu”

– zakończyła wypowiedź królowa turnusu.

Epidemia koronawirusa spowodowała, że gdy Bożena Baraniak, zwyciężczyni 2 edycji Sanatorium Miłości (TVP), wróciła do Polski czekała ją kwarantanna.
Bożena Barańczak z Sanatorium Miłości, screen YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Kłamstwo Trzaskowskiego! Chciał pogrążyć rząd i prezydenta

Polskiej aktorce pękł tętniak! Wiemy co się z nią dzieje

Meghan Markle ujawni wszystkie sekrety? Rodzina królewska w panice

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →