Cezary Żak został wygryziony przez tego aktora! Fani w szoku

Udostępnij:

Cezary Żak i Klan? Aktor zasłynął przede wszystkim z roli księdza oraz wójta w kultowej produkcji TVP, którą jest serial Ranczo. Aktualnie ważą jego losy, ponieważ wciąż nie wiadomo czy zobaczymy go w najnowszej ekranizacji kinowej serialu pt. „Ranczo zemsta Wiedźm”. Aktualnie mało kto zdaje sobie sprawę, iż przed ponad 20-laty aktor ubiegał się o jedną z kultowych ról w serialu Klan. Ostatecznie jego miejsce zastąpił aktor Piotr Cyrwus. Już się domyślacie, o jaką rolę może chodzić?

Cezary Żak i Klan — aktor miał zagrać w popularnym tasiemcu TVP?

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta

Cezary Żak to bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Swój kunszt aktorski udowodnił grą w serialu Ranczo, gdzie wcielił się w dwie główne rolę — księdza i wójta będących bliźniakami. Okazuje się jednak, że aktor dużo wcześniej mógł się zapisać w historii seriali w produkcji TVP. Mianowicie w 1997 roku Cezary Żak był jednym z kandydatów do odegrania roli Ryszarda Lubicza. Ostatecznie angaż do roli popularnego „Ryśka otrzymał Piotr Cyrwus. Na pocieszenie aktor otrzymał angaż w serialu komediowym „Miodowe Lata”, który odniósł nie mniejszy sukces od serialu Ranczo.

Cezary Żak i Klan: Gwiazda TVP i serialu Ranczo miał dwadzieścia lat temu grać w serialu Klan. Dziś nie wiadomo czy wystąpi w filmie "Ranczo zemsta Wiedźm".
Cezary Żak i Klan: Gwiazda TVP i serialu Ranczo miał dwadzieścia lat temu grać w serialu Klan. Dziś nie wiadomo czy wystąpi w filmie „Ranczo zemsta Wiedźm”.

Cezary Żak — co dalej z karierą gwiazdy TVP o serialu Ranczo? Czy zobaczymy aktora w „Ranczo zemsta Wiedźm”?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Aktualnie ważą się losy dalszej kariery Cezarego Żaka w produkcji TVP. Nie wiadomo również, czy aktor pojawi się w ekranizacji kinowej serialu pt. „Ranczo zemsta Wiedźm”. Nie ulega wątpliwości, iż brak Żaka oznaczać będzie sporu problem dla producentów zarówno filmu, jak i również kultowego serialu. Część mediów twierdzi, iż brak porozumienia między Żakiem a TVP ma wynikać z kwestii dotyczącej wypłaty jego przyszłego honorarium. Sam aktor zdementował jednak te doniesienia twierdząc, iż podanych przez media sum nigdy nie zarabiał i nigdy nie żądał podwyżki.

POLECAMY:

Wiśniewski ostro przegiął! Nie darowali mu tego na Insta
Gessler wygląda okropnie! Zdjęcie, które dodała przeraża
Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle
Bieniuk ma poważny problem. Wstrząsające fakty w sprawie

, , ,