Dramatyczna decyzja TVN! Chylińska bez pracy

Decyzja zapadła, Mam Talent znika z ramówki TVN, a Agnieszka Chylińska w tym sezonie zostaje bez pracy jurora w popularnym show.

Czytaj też: Uwaga! Popularny w Polsce lek wycofany! Jeżeli go masz lepiej wyrzuć

TVN podjęło dramatyczną edycję, kochany przez widzów program Mam Talent nie pojawi się w jesiennej ramówce. Media podają, że stacja nie podejmie się w tym roku produkcji 13 edycji show, w którym jurorami są Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, a także Agustin Egurrola.

„Wobec stanu epidemii podjęliśmy decyzję o przełożeniu produkcji nowej edycji na późniejszy okres”

– wyjaśniła Joanna Górska, dyrektor działu PR Grupy TVN Discovery Polska.

Według pierwszego założenia 13 edycja Mam Talent maiła ruszyć na jesień tego roku, dlatego castingi były planowane wiosną i latem. Jednak z powodu wybuchu pandemii koronawirusa COVID-19, plany te zostały pokrzyżowane. Stacja musi teraz zrewidować swoje założenia.

Agnieszka Chylińska znalazła się nagle bez pracy

„Choć castingi do jesiennej edycji planowaliśmy tradycyjnie na wiosnę i lato, musimy przystosować się do nowej sytuacji, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na planie. W nagraniach bierze udział kilkuset uczestników, niemal tyle samo osób z ekipy produkcyjnej i ogromna publiczność, bez której nie wyobrażamy sobie realizacji. Wobec stanu epidemii podjęliśmy decyzję o przełożeniu produkcji nowej edycji na późniejszy okres”

– dodała następnie Górska.

Taka decyzja spowoduje, że prowadzący program, a także jurorzy będą musieli obejść się bez swojej tegorocznej gaży za udział w produkcji show. Z pewnością stanowi to olbrzymi cios dla ich budżetów.

Zobacz również: Durczok porównał Polaków do „dzi*ki”. Skandaliczne słowa pełne jadu

Mam Talent jest pokazywane, na antenie TVN, nieprzerwanie od 2008 roku. Prowadzącymi programu byli Marcin Prokop oraz kandydat na prezydenta Szymon Hołownia. Natomiast jurorami Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, a także Agustin Egurrola, który w tej roli zastąpił Kubę Wojewódzkiego.

Decyzja zapadła, Mam Talent znika z ramówki TVN, a Agnieszka Chylińska w tym sezonie zostaje bez pracy jurora w popularnym show.
Decyzja zapadła, Mam Talent znika z ramówki TVN, a Agnieszka Chylińska w tym sezonie zostaje bez pracy jurora w popularnym show. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Resort zdrowia podał najnowsze dane. Kolejne zgony i zachorowania

Jackowski powiedział co czeka Trzaskowskiego. Będzie skandal?

Trzaskowski bezczelnie kłamał. Teraz może mieć problemy

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →