Chylińska nie mogła dłużej milczeć. „Moje dzieci są dziećmi specjalnej troski”. Wstrząsające słowa

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agnieszka Chylińska postanowiła przerwać milczenie i w serwisie Instagram opublikowała film, w którym wyznała że dwoje z jej dzieci jest chore i wymaga specjalnej troski, powiedziała również co sądzi o tym co zrobił rząd PiS i Trybunał Konstytucyjny

Zobacz też: Margot i aktywiści LGBT ponownie zaatakowali furgonetkę pro-life. Doszło do przepychanek

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Słynna wokalistka wraz z mężem wychowują trójkę pociech. Agnieszka Chylińska wyznała że ma chore dzieci, dwójka z nich jest specjalnej troski. Niegdyś w jednym z z wywiadów wspomniała o „autystycznym chłopcu” mówiąc jednocześnie że jedno z jej dzieci jest bardzo wyjątkowe. Teraz postanowiła nie owijać w bawełnę i głośno powiedzieć co tak naprawdę ją wżyciu spotkało i co sądzi o wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Agnieszka Chylińska ma chore dzieci: „Są specjalnej troski”

Agnieszka mówi wprost, że jej pociechy są dziećmi specjalnej troski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami. I mnie się zrobiło, jeśli chodzi o to, co się wydarzyło… Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak jest mi ciężko z tego tytułu, że dwoje z moich dzieciaków są szczególnej troski”

– opowiada.

„Nie przypominam sobie też, żeby ktoś mnie – jako matce – pomagał, wspierał. Mówię o tzw. państwie. Jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne i osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim powinny być zaopiekowane, a wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zawsze uważałam, że jest to kwestia sumienia. Nie można nikogo do niczego zmuszać, narzucać, zakazywać czegokolwiek. To jest po prostu nieludzkie. Każda z nas jest inna i ma prawo decydować o swoim życiu. Każda z nas ma zupełnie inną sytuację rodzinną, finansową, zdrowotną.

Potem z naszą decyzją zostajemy same i żyjemy z nią do końca naszych dni. Zastanawiam się, co się kryje za tymi drastycznymi decyzjami i uchwałami, jaki inny problem próbuje się zataić”

– mówi wokalistka.

Czytaj też: Jolanta Kwaśniewska zaatakowała Agatę Dudę. Mocne oskarżenia

Agnieszka Chylińska stwierdziła również, że jest przerażona tym co dzieje się w kraju, nie tylko z tego powodu, że ma chore dzieci i doskonale wie jak to jest mierzyć się codziennie z kolejnymi wyzwaniami. Zadeklarowała pełne wsparcie dla wszystkich kobiet, które w życiu nie mają z górki.

Agnieszka Chylińska apeluje do PiS

„Jestem zbulwersowana jako osoba, która od lat boryka się z różnymi trudnościami związanymi z tym, że moje dzieci potrzebują więcej troski i zaopiekowania. Gdyby nie prywatne placówki, byłoby mi bardzo ciężko” –

-tłumaczy

„Na miłość boską, nie możemy na ludziach wymuszać tak drastycznych decyzji związanych z życiem kobiet, z całą tą odpowiedzialnością. To jest nieludzkie zachowywać się w ten sposób. Ja przeciwko temu protestuję. W tej konkretnej sprawie jestem całym sercem z kobietami i osobami, które poczuły się oszukane i pozbawione wszelkich praw. To jest dla mnie najgorszy horror”.

Na samym końcu zaznaczyła, że chce dożyć czasów w których osoby z niepełnosprawnościami będą miały zapewniony spokój i opiekę.

Źródło: Instagram

Polecamy również:

Nowe fakty w sprawie przejęcia Polska Press przez Orlen

Miller z zespołu „Boys” ujawnił prawdę o muzykach Disco Polo. Wściekną się

wPolityce: Oto kim jest sędzia która zablokowała przejęcie Polska Press

Szokujące słowa Nowaka po wyjściu z aresztu. To jeszcze nie koniec…

Roman Giertych składa pozew przeciwko TVP. Chodzi o materiał o katastrofie smoleńskiej

„Policja spałowała kobietę”: ujawniono dłuższe nagranie! Widać co się wydarzyło wcześniej

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →