Kasia Cichopek rozebrana! W takim wydaniu jej nie widziałeś

Kasia Cichopek w samym bikini na portalu instagram! Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość pokazała ponownie swoje kobiece walory fanom w Internecie. Tym razem chodzi o zdjęcie z wakacji gwiazdy, które poruszyło polską część Internetu. Nie ulega wątpliwości, że aktorka nie ma się czego wstydzić, a wręcz przeciwnie.

Kasia Cichopek w samym bikini! Fani pod wrażeniem

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan odchodzi z M jak miłość! Wszystko na to wskazuje!

Kasia Cichopek to przede wszystkim gwiazda serialu TVP — M jak Miłość. Aktorka aktualnie spędza wakacji razem z mężem i dziećmi nad morzem. Jak to często bywa przy takich okazjach — nie mogło zabraknąć zdjęć w samym bikini. Cichopek słynąca ze swoich kobiecych kształtów zamieściła na portalu instagram zdjęcie, na którym jest w samym bikini. Fotografia bardzo szybko obiegła Internet, a w stronę gwiazdy zostały skierowane liczne komplementy za utrzymywanie wciąż dobrej dyspozycji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski zrobił to w dniu koncertu! Fani załamani

Kasia Cichopek w M jak Miłość

Kaaia Cichopek w bikini. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość wystawiła zdjęcie z wakacji na portalu instagram. Fani są pod olbrzymim wrażeniem.
Kaaia Cichopek w bikini. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość wystawiła zdjęcie z wakacji na portalu instagram. Fani są pod olbrzymim wrażeniem.

Kasia Cichopek od 2000 roku występuje w serialu M jak Miłość. Bez wątpienia produkcja TVP wprowadziła aktorkę na salony polskiego show-biznesu. W międzyczasie Cichopek była jedną z prowadzących program telewizji Polsat – „Taniec z Gwiazdami”, który od lat bije rekordy popularności w Polsce.

Prócz aktorstwa gwiazda TVP zajmuję się także tańcem. W 2005 roku wraz ze swoim przyszłym mężem — Marcinem Maserakiem zajęła 4 miejsce w pierwszym konkursie Eurowizji w tańcu. Warto dodać, iż z wykształcenia gwiazda TVP jest psychologiem, lecz nie miała jeszcze okazji pracować w swoim zawodzie.

POLECAMY:

Doda w rozkroku kusi na Insta! Panowie lepiej usiądźcie
Cielecka powiedziała co sądzi o LGBT. Teraz może mieć poważy problem
Gąsiewska przesadziła! „Nie wstyd Ci tak prawie nago?!”
Gąsiewska w Playboyu? To zdjęcie mówi wszystko
Ujawniono skład The Voice! Tego się nikt nie spodziewał

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →