Diana z „Rolnik szuka żony” odmieniona! Wygląda cudownie

Udostępnij:

Diana to gwiazda poprzedniej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, gdzie prowadzącą show od samego początku jest Marta Manowska.

Czytaj też: Skrzynecka ujawnia! Jej wujek zmarł na koronawirusa – był wpisany jako „ozdrowiały”

27-latka była jedną z najbardziej popularnych uczestniczek ostatniej edycji programu. Kobieta wystąpiła w roli kandydatki na żonę Seweryna. Ostatecznie z jej relacji z młodym rolnikiem nic nie wyszło. Seweryn zaraz po Joannie postanowił pożegnać się również z sympatyczną Dianą.

Wówczas na gospodarstwie pozostał jedynie z wybuchową Marleną. Od tamtych wydarzeń minął prawie rok, a dziś Diana to jedna z gwiazd mediów społecznościowych. Ostatnio postanowiła się pochwalić swoim fanom metamorfozą.

Szósta edycja programu „Rolnik szuka żony” już za nami. Emocji było naprawdę sporo. Nie zabrakło również rozczarowań, zaskakujących rozstań oraz również awantur. Warto przypomnieć, że największa awantura w szóstej edycji programu wybuchła w domu Seweryna.

Diana z „Rolnik szuka żony”

To u niego na gospodarstwie gościły Joanna, Diana oraz Marlena. Od początku z tej trójki wszyscy stawiali, że to właśnie Marlena jest największą faworytką i to właśnie za jej sprawą doszło do jednego z największych skandali w show Marty Manowskiej.

Podczas nagrań w gospodarstwie Seweryna okazało się, że rolnik od dawna miał utrzymywać kontakt z jedną ze swoich kandydatek. Miała nią być właśnie Marlena. Taki stan rzeczy nie spodobał się Dianie, która na randce z młodym rolnikiem postanowiła mu powiedzieć prosto w twarz, co myśli o tej sytuacji.

Po wszystkim było jasne, że udział Diany w programie dobiegnie końca. Mimo wszystko dziś niedoszła rolniczka jest bardzo popularna w świecie social mediów. Ostatnio przeszła nawet niemałą metamorfozę, która zrobiła olbrzymie wrażenie na jej fanach.

Zobacz również: Makabryczne odkrycie we Wrocławiu. Poszukiwani świadkowie!

Diana postanowiła wrócić do dawnego koloru i znowu ma kruczoczarne włosy. Dodatkowo na zdjęciu za pozowała w czarnej kreacji, która jeszcze bardziej podkreśliła całą metamorfozę. Trzeba przyznać, że w tym kolorze jej do twarzy.

Diana to gwiazda poprzedniej edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP, gdzie prowadzącą show od samego początku jest Marta Manowska.
Diana to gwiazda poprzedniej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, gdzie prowadzącą show od samego początku jest Marta Manowska./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Rewolucja w Biedronce! Miliony Polaków na to czekało

Kazik wrócił i na „dzień dobry” zaatakował prezesa PiS

Sonda: Jak oceniasz decyzje rządu w związku z koronawirusem?

loading...

, , , ,