Diana z „Rolnik szuka żony” odmieniona! Wygląda cudownie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Diana to gwiazda poprzedniej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, gdzie prowadzącą show od samego początku jest Marta Manowska.

Czytaj też: Skrzynecka ujawnia! Jej wujek zmarł na koronawirusa – był wpisany jako „ozdrowiały”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

27-latka była jedną z najbardziej popularnych uczestniczek ostatniej edycji programu. Kobieta wystąpiła w roli kandydatki na żonę Seweryna. Ostatecznie z jej relacji z młodym rolnikiem nic nie wyszło. Seweryn zaraz po Joannie postanowił pożegnać się również z sympatyczną Dianą.

Wówczas na gospodarstwie pozostał jedynie z wybuchową Marleną. Od tamtych wydarzeń minął prawie rok, a dziś Diana to jedna z gwiazd mediów społecznościowych. Ostatnio postanowiła się pochwalić swoim fanom metamorfozą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Szósta edycja programu „Rolnik szuka żony” już za nami. Emocji było naprawdę sporo. Nie zabrakło również rozczarowań, zaskakujących rozstań oraz również awantur. Warto przypomnieć, że największa awantura w szóstej edycji programu wybuchła w domu Seweryna.

Diana z „Rolnik szuka żony”

To u niego na gospodarstwie gościły Joanna, Diana oraz Marlena. Od początku z tej trójki wszyscy stawiali, że to właśnie Marlena jest największą faworytką i to właśnie za jej sprawą doszło do jednego z największych skandali w show Marty Manowskiej.

Podczas nagrań w gospodarstwie Seweryna okazało się, że rolnik od dawna miał utrzymywać kontakt z jedną ze swoich kandydatek. Miała nią być właśnie Marlena. Taki stan rzeczy nie spodobał się Dianie, która na randce z młodym rolnikiem postanowiła mu powiedzieć prosto w twarz, co myśli o tej sytuacji.

Po wszystkim było jasne, że udział Diany w programie dobiegnie końca. Mimo wszystko dziś niedoszła rolniczka jest bardzo popularna w świecie social mediów. Ostatnio przeszła nawet niemałą metamorfozę, która zrobiła olbrzymie wrażenie na jej fanach.

Zobacz również: Makabryczne odkrycie we Wrocławiu. Poszukiwani świadkowie!

Diana postanowiła wrócić do dawnego koloru i znowu ma kruczoczarne włosy. Dodatkowo na zdjęciu za pozowała w czarnej kreacji, która jeszcze bardziej podkreśliła całą metamorfozę. Trzeba przyznać, że w tym kolorze jej do twarzy.

Diana to gwiazda poprzedniej edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP, gdzie prowadzącą show od samego początku jest Marta Manowska.
Diana to gwiazda poprzedniej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, gdzie prowadzącą show od samego początku jest Marta Manowska./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Rewolucja w Biedronce! Miliony Polaków na to czekało

Kazik wrócił i na „dzień dobry” zaatakował prezesa PiS

Sonda: Jak oceniasz decyzje rządu w związku z koronawirusem?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →