Dowbor nie wytrzymała. Ta tragedia ją dobiła

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Katarzyna Dowbor, prowadząca hit telewizji Polsat pt „Nasz Nowy Dom” przeżyła ciężkie chwile kręcąc ten odcinek. Skala tragedii jest tu ogromna.

Czytaj też: Trump wie skąd wziął się wirus. Widział dowody: „Dowiecie się”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mimo, że produkcja programu „Nasz Nowy Dom” została chwilowo zawieszona, z powodu panującej pandemii koronawirusa, nadal możemy oglądać kolejne odcinki programu, które zostały nagrane wcześniej.

W ostatnim odcinku gwiazda ze swoją ekipą odwiedziła rodzinę w potrzebie we wsi Gwizdały na Mazowszu. Katarzyna Dowbor była mocno wstrząśnięta historią rodziny Pani Agnieszki. Kobieta mieszka sama z dwójką dzieci. Pół roku temu rozstała się ze swoim partnerem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Najbardziej się bałam, że już nigdy nie będę miała dzieci, o których zawsze marzyłam. Jak się Bartek urodził, to byłam przeszczęśliwa. Trzy lata później pojawił się Mateusz. Odzyskałam sens życia”

– opowiadała Pani Agnieszka.

Katarzyna Dowbor w programie „Nasz Nowy Dom” przeżyła ciężkie chwile

Niestety jej partner zaczął pić duże ilości alkoholu. Jego uzależnienie powodowało same problemy, a Pani Agnieszka nie chciała, żeby jej dzieci wychowywały się w takich warunkach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Myślałam na początku, że to tylko od czasu do czasu, ale to się zaczęło pogłębiać. Nie mogłam na niego liczyć w żadnej sytuacji. Bałam się zostawić z nim dzieci. Postawiłam mu warunek: albo idzie na leczenie, albo się rozstajemy. Musiałam podjąć taką decyzję ze względu na dobro dzieci. Nie chciałam, żeby dzieci wychowywał alkoholik”

– dodała następnie kobieta.

Pani Agnieszka wraz z rodziną mieszka w małym domku, który odziedziczyła po prababci. Jednak jego stan pozostawiał wiele do życzenia. Był zniszczony do tego stopnia, że dalsze przebywanie w nim było niebezpieczne.

Kobieta starała się jak mogła, żeby stworzyć dzieciom godne warunki do życia, jednak przy jej ograniczonych środkach finansowych nie była wstanie tego dokonać.

Zobacz również: Kolejne zachorowania i zgony. Resort podał aktualne dane

Na szczęście Katarzyna Dowbor wraz z ekipą przyszła na ratunek i w pięć dni całkowicie odmieniła dom rodziny. Pomagała także lokalna społeczność, która uporządkowała podwórko przed domem.

Teraz rodzina będzie miała godne i pięknie wykończone miejsce do życia i nauki. Dodatkowo Katarzyna Dowbor dodatkowo umówiła bezrobotną kobietę na rozmowę z doradcą zawodowym, który pokazał jej jak skuteczniej szukać pracy.

„Nie miałam pojęcia, że są takie możliwości. Poczułam wielką ulgę i nadzieję”

– wyznała szczęśliwa Pani Agnieszka.

Katarzyna Dowbor, prowadząca hit telewizji Polsat pt "Nasz Nowy Dom" przeżyła ciężkie chwile kręcąc ten odcinek. Skala tragedii jest tu ogromna.
Katarzyna Dowbor, prowadząca hit telewizji Polsat pt „Nasz Nowy Dom” przeżyła ciężkie chwile kręcąc ten odcinek. Skala tragedii jest tu ogromna. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

„Królowa Elżbieta umiera”. Szokujące doniesienia tabloidu

Szydło pogrążyła Kosiniaka-Kamysza! Przypomniano mu bardzo niewygodny fakt z czasów PO

Śledztwo w „Biedronce”! Będą masowe zwolnienia?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →