El Dursi ujawniła prawdę o „Top Model”. „Pocałujcie mnie w d*pę!”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Klaudia El Dursi, uczestniczka Top Model oraz prowadząca Hotel Paradise zdobyła się na wyznanie i ujawniła sekret jednego z programów TVN.

Czytaj też: Wyciekło nagranie z „zatrzymania” Burego! Co za kompromitacja

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niedawno Klaudia El Dursi była gościem, u Michała Piróga, w rozmowie na żywo prowadzonej za pośrednictwem serwisu Instagram. Gwiazda Top Model i prowadząca Hotel Paradise zdradziła kilka zaskakujących szczegółów odnośnie tych dwóch programów.

„Mogę to powiedzieć na głos, bo nie spotkają mnie już żadne konsekwencje, ale to był jedyny raz, kiedy byłam naprawdę rozczarowana”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– wyznała była modelka.

Klaudia El Dursi miała na myśli sesję zdjęciową ze zwierzętami, która miała miejsce podczas jej uczestnictwa w programie Top Model. Klaudii przypadła akurat krowa.

„Miałam wrażenie, że poszło mi super, bo nie dałam się tej krowie, nie dałam się pociągnąć w chaszcze, ja jestem silna baba”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– dodała następnie.

El Dursi wyjawiła sekret programu Top Model

Prowadząca Hotel Paradise przyznała następnie, że był to jedyny raz kiedy szła na panel jurorski programu Top Model, pewna dobrze wykonanej pracy, jednak spotkała ją wtedy przykra niespodzianka.

„Słowa Marty Wojtal, że sobie nie poradziłam, to był jedyny moment, kiedy czułam się zawiedziona w tym programie”

– zdradziła El Dursi.

View this post on Instagram

#thatview ❤️?

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Słowa jurorki Marty Wojtal, która była także fotografem podczas rzeczonej sesji, najwyraźniej musiały mocno zaboleć Klaudię El Dursi. Modelka musiała także zmierzyć się z zarzutami, że jej występ w programie i złoty bilet były ustawką.

„Przykro mi, kiedy słyszę, że to była ustawka, że wyreżyserowane, że byłam podstawiona… A pocałujcie wy mnie wszyscy w d…”

– wyznała rozdrażniona gwiazda.

Jednak finalistka programu już miesiąc po jego zakończeniu dostała propozycję prowadzenia Hotel Paradise. Jak się teraz okazuje najpierw, za względu na dzieci, odrzuciła tę propozycję.

Zobacz również: Panika w PO! Wyciekła tajna instrukcja w sprawie Trzaskowskiego

„Musiała interweniować osoba z produkcji „Top Model”. Potem namawiał mnie jak zwykle mój partner. Byłam tak niezdecydowana, że wylot na Bali był 4 stycznia, a ja podpisałam umowę w sylwestra o 23.00″

– zakończyła Klaudia El Dursi.

Klaudia El Dursi, uczestniczka Top Model oraz prowadząca Hotel Paradise zdobyła się na wyznanie i ujawniła sekret jednego z programów TVN
Klaudia El Dursi, uczestniczka Top Model oraz prowadząca Hotel Paradise zdobyła się na wyznanie i ujawniła sekret jednego z programów TVN. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Trzaskowski z kolegami koncertowo się ośmieszył! Wpadka roku

Wizja Jackowskiego się sprawdza. Co nas czeka?

Klęska Owsiaka. Poinformował już wszystkie szpitale

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →