Świat według Kiepskich już nie będzie taki sam. Fani w szoku

Andrzej Grabowski to gwiazda serialu „Świat według Kiepskich”. Ferdek Kiepski to rola, w którą od ponad 20 lat wciela się popularny aktor telewizji Polsat. Bez wątpienia bez Grabowskiego popularny sitcom nie byłby taki sam, lecz już niedługo widzowie przeżyją spore zmiany w popularnej produkcji. Możecie się trochę zdziwić!

Andrzej Grabowski i Świat według Kiepskich

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!

Andrzej Grabowski w serialu „Świat według Kiepskich” pojawił się już w pierwszym odcinku kultowego sitcomu telewizji Polsat. Mało kto zdaję sobie jednak sprawę z faktu, iż Grabowski był kandydatem drugiego wyboru. Sam również podkreślał w niejednym wywiadzie, że osobiście nie wróżył przyszłości lekko kontrowersyjnej jak na tamte czasy produkcji telewizyjnej. Aktualnie raczej nikt nie wyobraża sobie w roli pomysłowego bezrobotnego (Ferdek Kiepski) kogoś innego. Okazuje się jednak, że już na jesieni postać Ferdka może ulec sporej zmianie. O co chodzi?

Andrzej Grabowski i Świat według Kiepskich to legendy telewizji Polsat. Ferdek Kiepski się radykalnie zmieni na jesieni? Co nas czeka?
Andrzej Grabowski i Świat według Kiepskich to legendy telewizji Polsat. Ferdek Kiepski się radykalnie zmieni na jesieni? Co nas czeka?

CZYTAJ TEŻ: Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu

Metamorfoza Grabowskiego

Powodem metamorfozy Ferdka Kiepskiego jest życiowa decyzja Andrzeja Grabowskiego. Aktor niedawno przeszedł zabieg zmniejszenia żołądka, który w parze z dietą doprowadził artystę do sporej utraty wagi. Aktualnie aktor wygląda o niebo inaczej niż jeszcze przed rokiem. Zmiany widać na pierwszy rzut oka, a sam zainteresowany przyznaje, że łatwo nie jest.

Teraz to już nie jadam kolacji. Jadam znacznie mniej, niż jadałem. Byłem właśnie na obiedzie, zjadłem pizzę i tyle. Dawniej jeszcze oprócz pizzy zamawiałem kalmary, deser. Potrafię już powiedzieć sobie „nie”. Tak mi się przynajmniej wydaje – mówił aktor dziennikarzowi „Super Expressu”.

POLECAMY:

Szok w „Big Brother”! Znowu to zrobili!
Justyna Żyła upokorzona publicznie! Internauci w szoku
Szokująca i skandaliczna decyzja w „Top Model”! Wiemy dlaczego
Tajner szczerze o nowej dziewczynie Michała. Padły ostre słowa!
Tego Anna Mucha nie zdradza każdemu. Będziecie w szoku!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →