Skandal w „Hotel Paradise”. Widzowie będą świadkami dramatu

Przed nami ostatni odcinek Hotel Paradise i skandal jaki wywołała kłótnia uczestników, zapowiedź znajdziesz na portalu społecznościowym Instagram, czy Klaudia El Dursi powstrzyma dalsze kłótnie rozwścieczonych uczestników?

Czytaj też: Wielka Brytania na krawędzi? Wstrząsające wieści

Koniec premierowego sezonu najnowszego programu rozrywkowego na antenie TVN7, hotel Paradise, zbliża się wielkimi krokami. Show polega na tym, że grupa młodych singli jest zamykana razem w luksusowym kurorcie na Bali i mają połączyć się w pary. Jeżeli komuś się ta sztuka nie uda, może zostać wyeliminowany z programu.

Prowadzącą został wschodząca gwiazda stacji telewizyjnej TVN, Klaudia El Dursi, która zwróciła uwagę włodarzy stacji swoim występem w programie Top Model. Mimo, że modelka go nie wygrała, doszła dzięki złotemu biletowi do finału, to zrobiła na producentach na tyle dobre wrażenie, że zaproponowano jej prowadzenie nowego show na antenie TVN7.

Wielki skandal w Hotel Paradise

Większość uczestników znalazła już partnerów, dlatego chcąc podkręcić sytuację w programie, scenarzyści wymyślili nową zabawę. Uczestnicy mają zasiąść przy jednym stole i losować z „pudełka pandory” pytania, które często są bardzo kłopotliwe w odpowiedzi. Część uczestników nie będzie zadowolona z takiego obrotu spraw.

jednak prawdziwa kłótnia wybuchła za sprawą nowego uczestnika, Łukasza. Postanowił on podpuścić Chrisa, któremu powiedział, że jego wybranka Marietta postanowiła spotkać się z nim zaraz po zakończeniu programu, nie zważając na uczucia Chrisa.

Zobacz również: Szok! Tak wyglądała „Lexi” z Hotel Paradise przed operacjami

Mężczyzna zamiast skonsultować sprawę ze swoją dziewczyną, posądził ją o kłamstwo i niewierność, co wywołało wściekłość kobiety. Wybuchła między nimi wielka awantura. Marietta oznajmiła, że kończy związek z Chrisem.

„Dzisiaj pokazał mi, jak bardzo mi nie ufa i jak bardzo można nim manipulować. Na tym kończę tę relację i to Ci mówię szczerze i nie będę tego żałować”

– wyznała oburzona dziewczyna.

Przed nami ostatni odcinek Hotel Paradise i skandal jaki wywołała kłótnia uczestników, zapowiedź na Instagram, czy Klaudia El Dursi powstrzyma kłótnię?
Przed nami ostatni odcinek Hotel Paradise i skandal jaki wywołała kłótnia uczestników, zapowiedź na Instagram, czy Klaudia El Dursi powstrzyma kłótnię? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Lekarze apelują! Masz te objawy? To też może być koronawirus

Krytyczna sytuacja we Francji. Macron zabrał głos

„Zenek Martyniuk nie żyje”. Wstrząsający post na Facebooku

To może Cię również zainteresować:

Kolejny wirus z Chin. 50 proc. śmiertelności. Są dobre i złe wieści

Uwaga! Gorączka i kaszel to nie wszystko. Opisał wstrząsające objawy koronawirusa

Zapadła decyzja w sprawie delegacji do Smoleńska! To się nie spodoba

loading...

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →