Jaruś z programu „Chłopaki do wzięcia” nago na nagraniu! Teraz się tłumaczy

Jaruś Mergner, bohater programu „Chłopaki do wzięcia” został oszukany – film z nim w roli głównej i to nago trafił do sieci.

Czytaj też: Drugi etap znoszenia obostrzeń już wkrótce! Podano datę

„Chłopaki do wzięcia” to polski serial para dokumentalny ukazujący próby znalezienia miłości przez zwyczajnych chłopaków. Sama produkcja przyniosła wielu z nich dużą rozpoznawalność. Jednym z takich bohaterów show jest z pewnością Jaruś, którego fani wręcz pokochali.

Jednak nie tak dawno temu w sieci ukazało się nagranie, na którym można było zobaczyć nagiego bohatera „Chłopaków do wzięcia”. Fani szybko rozpoznali swego idola, ten w końcu zaczął się tłumaczyć.

Jarek stwierdzi, że to nie on umieścił nagi filmik w internecie, a zrobiła to dziewczyna, na prośbę której stworzył ów nagranie. Jaruś wyznał także, że jest tą sprawą kompletnie załamany.

Jaruś z programu „Chłopaki do wzięcia” nago w sieci

„Jakaś szelma dała filmik i zaczęła się ze mnie naśmiewać. Ja sobie tego nie życzę. Ona mnie prosiła, teraz się ze mnie naśmiewa. Jestem osobą poważną. Chciałbym, żebyście mi pomogli. Dziewczyna zrobiła mnie w konia. Zwyzywała mnie, zrobiła ze mnie durnia. Mój filmik udostępniła w internecie, a to tak nie powinno być. Odezwała się na Messengera u mnie, nagrała mi się z głupotami, potem zablokowała i już tych nagrań nie ma. A sama chciała. Ja tego nie dałem”

– żalił się fanom zbulwersowany Jaruś.

Jarek Mergner wyznał, że ta sytuacja go podłamała, dodała następnie, że jeżeli filmik z jego udziałem nie zniknie z sieci to zgłosi sprawę na policji. Przyznał także, że nie jest to pierwsza taka sytuacja w jego życiu i został już w przeszłości skrzywdzony przez kobietę.

„Jeśli filmik nie zniknie, pójdę z tym na policję. Jestem osobą sławną, chodzę do kościoła, chciałbym, żeby mi nikt głowy nie zawracał. Nie chcę problemów. Jestem załamany. Tego się nie da ukryć”

– dodał wściekły gwiazdor „Chłopaków do wzięcia”. 

Zobacz również: Nad tym pracowała Żarska tuż przed śmiercią. Pokazano reportaż

Z najnowszych informacji jakie do nas dotarły wynika, że kobieta zdecydowała się jednak usunąć kompromitujące nagranie z sieci, nie zmienia to jednak faktu, że Jaruś został kolejny raz wykorzystany i skrzywdzony.

Jaruś Mergner, bohater programu "Chłopaki do wzięcia" został oszukany - film z nim w roli głównej i to nago trafił do sieci.
Jaruś Mergner, bohater programu „Chłopaki do wzięcia” został oszukany – film z nim w roli głównej i to nago trafił do sieci. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Znamy stan zdrowia córki Kowalskiej. Ciężko powstrzymać emocje

Nowe zachorowania i zgony, resort zdrowia podał dane

Gigantyczna wpadka Biedronki! Rozdawali sprzęt za darmo

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →