Jessica z „Rolnik szuka żony” opowiedziała o związkach. Ręce opadają

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jessica Mamiec to była gwiazda programu „Rolnik szuka żony” w TVP, której kandydatem na przyszłego męża miał być Krzysztof. Ostatecznie z ich relacji nic nie wyszło.

Rolnik postanowił wybrać inną kandydatkę, a to oznaczało dla Jessici prędki powrót z gospodarstwa do swojego domu. Mimo wszystko dawna uczestniczka show Marty Manowskiej wciąż pozostaje bardzo popularna w kręgach widzów show Marty Manowskiej. Co dziś słychać u najbardziej barwnej postaci piątej edycji Rolnika?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Program Rolnik szuka żony to polski program rozrywkowy utrzymany w stylu reality show. Jego emisja odbywa się nieprzerwanie od 21 maja 2014 na antenie TVP1. Od samej premiery jego prowadzącą jest Marta Manowska.

Jessica Mamiec z „Rolnik szuka żony”

„Rolnik szuka żony” od lat cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów TVP. W 2015 i 2017 roku program zdobył Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii Program rozrywkowy. Aktualnie trwają prace nad siódmą edycją programu, w której widzów i uczestników czeka wiele nowości.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Szokujące słowa Smykiewicza w TVN! To się nie mieści w głowie

Mimo upływu czasu dawni uczestnicy programu wciąż znajdują zainteresowanie wśród widzów TVP. Wśród nich jest między innymi Jessica Mamiec. Była kandydatka na żonę Krzysztofa niedawno zdradziła, że odrzuciła oświadczyny.

– Jeden chłopak wciąż mi się oświadczał, ale nie przyjmowałam pierścionka, bo czułam, że to nie to. Był nieodpowiedzialny, raz miał pracę, za chwilę ją tracił. Drugi z kolei był tak zazdrosny, że bałam się wychodzić z domu. Brał do ręki mój telefon, przeglądał połączenia, a nawet dzwonił do niektórych, żeby sprawdzić, kto to jest i o czym gadaliśmy. Długo razem nie pobyliśmy. Miałam dość – wyznała Jessica Mamiec z programu Rolnik Szuka Żony.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Okazuje się, że dawna gwiazda Rolnika wciąż ma nadzieję na odnalezienie miłości właśnie na wsi.

– Choć pochodzę z Leszna, spodobało mi się na wsi. Myślę, że tam też miałabym klientki na zabiegi kosmetyczne – stwierdziła uczestniczka Rolnika.

Jessica Mamiec to była gwiazda programu "Rolnik szuka żony" w TVP, której kandydatem na przyszłego męża miał być Krzysztof
Jessica Mamiec to była gwiazda programu „Rolnik szuka żony” w TVP, której kandydatem na przyszłego męża miał być Krzysztof. Screen YouTube

Źródło: Super Express

Polecamy również:

„Strajk Kobiet” przeszedł do ataku. Publikują szokujące nagrania i zdjęcia spod kościołów

Marcin Król nie żyje. Aktor zginął tragicznie

Skandaliczne zachowanie Jakimowicza na wizji. Ogórek puściły nerwy

Jarosław Urbaniak nt. Smoleńska: „Propagandyści mówią, że oddaliśmy śledztwo”

Żukowska opluła pamięć Żołnierzy Wyklętych podczas programu na żywo. Obrzydliwe kłamstwo historyczne

Awantura w TVN podczas programu NA ŻYWO. To co powiedziała Lubnauer nie mieści się w głowie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →