Joanna z „Rolnik szuka żony” zmiażdżona w sieci. Co za wymagania!

Joanna to nowa gwiazda „Rolnik szuka żony 7″ w TVP, która zgłosiła się się do programu z wielką nadzieją, że Marta Manowska pomoże jej odnaleźć upragnioną miłość.

Czytaj też: Gates wie kiedy koniec koronawirusa? Zapowiada coś jeszcze gorszego

Joanna to kobieta, która można powiedzieć, że ma czystą kartę. Nigdy wcześniej nie była w związku małżeńskim oraz nie posiada dzieci. Podobnej sytuacji chciałaby wymagać od swojego przyszłego kandydata na partnera i męża. Czy z taką listą życzeń i wymagań Joanna ma szansę na to, aby po latach poznać swojego mężczyznę życia? Niestety w tej kwestii nie brakuje sceptycznych głosów.

Kolejna edycja programu „Rolnik szuka żony” przed nami. Tym razem frekwencja uczestników mogła pozytywnie zaskoczyć Martę Manowską. Do udziału w 7 edycji zgłosiło się, ich aż 9. W tym gronie są również dwie Panie, a także dwóch braci. Program z pewnością zapowiada się bardzo interesująco.

Joanna z „Rolnik szuka żony 7”

Jedną z najbardziej barwnych kandydatek jest Joanna, która kilka lat temu postanowiła wrócić na wieś i od zera zaczęła rozwijać swój własny interes polegający na prowadzeniu hodowli kur. Teraz marzy o tym, aby poznać upragnioną miłość swojego życia.

Joanna wcześniej pracowała wiele lat w korporacji. Jednak po pewnym czasie podjęła decyzję, że to nie dla niej i postanowiła wrócić na wieś, gdzie założyła własne gospodarstwo polegające na prowadzeniu fermy kur.

Joanna po latach budowania biznesu podjęła w ostatniej chwili decyzję na założenie rodziny. Kobieta chciałaby, aby jej przyszły partner był w zbliżonym do niej wieku oraz podobnie jak ona miał „czystą kartę”.

Zobacz również: Nowe zachorowania i zgony, kolejna granica przekroczona

Niestety tego typu wymogi nie spodobały się fanom programu. W stronę Joanny posypało się wiele komentarzy sugerujących, że jej udział w show nie przyniesie zamierzonego celu.

Gdy tylko Marta Manowska powiedziała „silna i wymagająca” to tylko czekałem na ten koncert życzeń 😀 kobieta ma prawie 40 lat, a wymagania jak nie jedna dwudziestolatka 😀 liczyłem bardziej na dojrzałość tej Pani, no cóż… 😉

Facet z czysta karta w wieku ponad 40? Chyba raczej coś z nim nie tak..

– piszą internauci.

Joanna to nowa gwiazda "Rolnik szuka żony 7" w TVP, która zgłosiła się się do programu z wielką nadzieją, że Marta Manowska pomoże jej.
Joanna to nowa gwiazda „Rolnik szuka żony 7” w TVP, która zgłosiła się się do programu z wielką nadzieją, że Marta Manowska pomoże jej./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Obowiązek noszenia maseczek: znamy szczegóły

Najgorsze dopiero przed nami! „Boje się, że będziemy wybierać kogo leczyć”

Skandal w UK! Wyciekł tajny 860-stronicowy dokument

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →