Wieniawę wryło. Właśnie się dowiedziała w czym ma zatańczyć w „TzG”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa już niedługo wystąpi w show Taniec z Gwiazdami w telewizji Polsat. Okazuje się jednak, że Julia Wieniawa i Marcelina Zawadzka mogą wspólnie wzbudzić u widzów wrażenie efektu „powtórki”. O co chodzi? Okazuje się, że Julia Wieniawa przejmie po swojej starszej koleżance pewien element nieodłącznie związany z popularnym programem telewizyjnym. Widzowie mogą z tego powodu doznać sporego zaskoczenia, a w szczególności Ci, którzy śledzą popularny program od wielu lat.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.
  2. Roxie przerwała milczenie. Ujawniła co działo się za kulisami Eurowizji
  3. Przerażający widok! Agnieszka Chylińska pokazała swoje zdjęcie. Jest skrajnie wychudzona (foto)

Nie ulega wątpliwości, że tegoroczna edycja programu „Taniec z Gwiazdami”, może być jedną z najbardziej ciekawych. W obsadzie w najnowszej odsłonie znalazły się największe gwiazdy polskiego show biznesu. Wśród nich jest między innymi także Julia Wieniawa, która zasłynęła z gry w serialu „Rodzinka PL” oraz „Zawsze Warto”. Dla fanów występ Julki to niemała gratka. Młoda aktorka już od dawna ćwiczy sama dla siebie taniec. W takim układzie nie ulega wątpliwości, że już w tej chwili także Julię można wpisać do grona faworytów.

Julia Wieniawa i Marcelina Zawadzka w show Taniec z Gwiazdami w telewizji Polsat

Zobacz również: Andrzej Duda nie wytrzymał. Jego słowa usłyszał cały świat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa także już pewien czas temu miała deklarować swoją chęć występu w programie „Taniec z Gwiazdami”. Ponad dwa tygodnie temu życzenie Julki stało się faktem. Młoda aktorka już niedługo pojawi się przed kamerami popularnego show. Ze wstępnych informacji wiadomo, że producenci musieli głęboko sięgnąć do swoich kieszeni. 22-letnia aktorka za jeden odcinek w programie ma otrzymywać, aż 30 tysięcy złotych! Nie ulega wątpliwości, że jest to kwota bardzo wysoka. Jeżeli aktorka dotrwa do finału, to może liczyć z tego tytułu na wynagrodzenie w wysokości ponad 300 tysięcy złotych. To jednak nie koniec ciekawostek dotyczących najnowszej odsłony programu.

Astronomiczne pieniądze dla gwiazdy serialu Zawsze Warto

Czytaj też: Oficjalnie! To z nim Wieniawa zatańczy w show „Taniec z gwiazdami” – wygrana w kieszeni

Według przede wszystkim informacji magazynu Pudelek – Julia Wieniawa ma również wystąpić w sukni, w której 6 lat temu tańczyła Marcelina Zawadzka ( prowadząca „Pytanie na Śniadanie”). To doniesienie potwierdziła była miss Polonia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

” Tak, Julka tańczy w tej samej sukience, co ja . Mam nadzieję, że przypadła jej do gustu i że przyniesie jej szczęście! Trzymam za nią mocno kciuki”

– powiedziała Zawadzka w rozmowie z Pudelkiem.

Julia Wieniawa już niedługo wystąpi w show Taniec z Gwiazdami w telewizji Polsat. Okazuje się jednak,  że Julia Wieniawa i Marcelina Zawadzka...
Julia Wieniawa/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Przerażający widok! Agnieszka Chylińska pokazała swoje zdjęcie. Jest skrajnie wychudzona (foto)

Awantura w Sejmie: Kaczyńskiego poniosło: „Zamknij się!” (wideo)

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Szokujące słowa! Prezydent Izraela obraził Polaków?

Świat w szoku: Andrzej Duda ostro do prezydenta Izraela

Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.

/ Polsat

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →