Koronawirus w serialu Ranczo. Nagranie bije rekordy w sieci

Udostępnij:

Nawet słynne Wilkowyje w serialu Ranczo doczekały się przeróbki ze względu na panujący w Polsce koronawirus, główną postacią w krótkim filmiku odgrywa Cezary Żak.

Zobacz również: Przykry sekret Wieniawy ujawniony! Przyjaciel się wygadał

Jak widać ogólnopolska kwarantanna ma pozytywny wpływ na kreatywność niektórych osób. Przykładem na to jest poniższy krótki, niespełna minutowy film będący przeróbką serialu Ranczo.

Sytuacja w Polsce z dnia na dzień się pogarsza. Informacje docierające do Polaków, dotyczące pandemii koronawirusa nie napawają optymizmem. W dobie wszechobecnego zagrożenia i niewątpliwych trudności niektórzy ratują się poczuciem humoru. Nie wszystkim się to jednak podoba.

Koronawirus w serialu „Ranczo”, czego to ludzie nie wymyślą

Polacy są ewidentnie przerażeni sytuacją panującą w naszym kraju. Z dnia na dzień przybywa zarażonych koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19. Dlatego też nie należy się dziwić, że tego typu krótkie formy, raczej prześmiewcze spotykają się również z szeroką fala krytyki.

Dla wielu jednakże, tego typu kreatywne zabiegi pomagają choć na chwilę zapomnieć o niewątpliwym zagrożeniu. Tak też jest w tym przypadku. Na kanale YouTube pojawił się krótki film, który zatytułowano „Ranczo – Koronawirus w Wilkowyjach”. Widzimy na nim w głównej roli Cezarego Żaka, który choruje. Zlepek różnych fragmentów serialu Ranczo daje całkiem zabawny efekt.

Zobaczcie państwo sami:

Źródło: wLocie, YouTube

Słynne Wilkowyje w serialu Ranczo doczekały się przeróbki ze względu na panujący w Polsce koronawirus, główną postacią w krótkim filmiku odgrywa Cezary Żak
Słynne Wilkowyje w serialu Ranczo doczekały się przeróbki ze względu na panujący w Polsce koronawirus, główną postacią w krótkim filmiku odgrywa Cezary Żak

Polecamy także:

Koronawirus, najnowsze dane z Polski. Jest coraz gorzej

Wokalista Rammstein na intensywnej terapii – ma koronawirusa

El Dursi również wywołała skandal! Ma gdzieś kwarantannę

To może Cię również zainteresować:

Wstrząsający apel Paryża: „Potrzebujemy pomocy!”

Nie żyje światowej sławy aktor. Zmarł na COVID-19

Siwiec w tragicznym położeniu – jej córka zachorowała

loading...

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →