Gwiazda Rolnik Szuka Żony zdradza sekret programu! Tego nie wiedziałeś

Adam Kraśko to była gwiazda programu „Rolnik szuka żony” w TVP, w którym Marta Manowska starała się mu pomóc odnaleźć upragnioną miłość swojego życia.

Czytaj też: Kacperek nie żyje? Znalezione ciało dziecka w rzece

Z pewnością pierwsza edycja programu „Rolnik szuka żony” była olbrzymim przełomem w państwowej telewizji. Nigdy wcześniej TVP nie podjęła się produkcji programów w stylu reality show. Rolnik szuka żony miał być w tym aspekcie prekursorem i pionierem w jednym. Największą sławę 6 lat temu zdobył Adam Kraśko, który następnie zaczął rozwijać swoją karierę w telewizji.

Rolnik szuka żony to przede wszystkim polski dokumentalny program rozrywkowy utrzymany w charakterystyce programów typu reality show. Program jest regularnie emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1. Jego prowadzącą od samego początku jest Marta Manowska.

Show jest przede wszystkim oparte na formacie The Farmer Wants a Wife na licencji Fremantle. Od samego początku produkcja przyciąga przed telewizory miliony widzów. Na dodatek w 2015 i 2017 roku program zdobył Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii Program rozrywkowy. 

Adam Kraśko z „Rolnik szuka żony” w TVP

Warto podkreślić, że sześć lat temu raczej mało kto wierzył w sukces programu Marty Manowskiej. Dziś jest to już czołowy program w TVP. Jednym z gwiazdorów był Adam Kraśko, który niestety do dziś szuka kobiety swojego życia.

„(…) Wierzę, że na mojej drodze stanie wreszcie kobieta, która pokocha mnie szczerze i wybaczy mi moje drobne wady”

– wyznał w jednym z wywiadów.

Zobacz również: Anna Mucha 30 lat temu. Tak zaczynała karierę. Cudowne zdjęcie!

Przyznał również, że w pierwszej edycji niejednemu rolnikowi to Marta Manowska wpadła w oko.

„Ja też wzdychałem, ale szybko mi przeszło. Jest piękna, ciepła, miła… Człowiek się przed nią otwiera, nie czuje presji kamer. Rozmawiasz z nią jak z kimś bliskim, a ona potrafi dotrzeć do ludzi”

– dodał następnie Kraśko.

Adam Kraśko to była gwiazda "Rolnik szuka żony" w TVP, gdzie Marta Manowska starała się mu pomóc odnaleźć upragnioną miłość swojego życia.
Adam Kraśko to była gwiazda „Rolnik szuka żony” w TVP, gdzie Marta Manowska starała się mu pomóc odnaleźć upragnioną miłość swojego życia./ screen YouTube

Źródło: Party

Polecamy także:

Kuzyn Kaczyńskiego ujawnił prywatną rzecz prezesa PiS. Wyśpiewał wszystko

Cejrowski ostro zaatakował Korwina. Jest już kontra „króla”

Atak hakerów na biuro Merkel! Rosjanie mają jej maile

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →