Magda Gessler upokorzyła uczestników programu „Kuchenne Rewolucje”. Niewiarygodne co zrobiła

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nowe odcinki programu TVN Kuchenne Rewolucje już są, Magda Gessler wkracza w nowy sezon z impetem, tym razem odwiedziła Kraków. Sceny jakich świadkami byli widzowie przejdą do historii. Nie brakuje słów krytyki po programie. Wiele osób twierdzi, że tym razem Magda Gessler ostro przesadziła.

Czytaj też: Ujawniono ile Cichopek zarabia za jeden program w TVP! Usiądźcie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nowy sezon programu produkcji TVN, „Kuchenne rewolucje” ponownie zagościł w domach Polaków. Ten odcinek nie był podobny do żadnego innego, bowiem zaczęto go kręcić jeszcze przed tym jak koronawirus dotarł do Polski. Tradycyjny „powrót” do restauracji nakręcono dużo później niż zwykle. Jednakże nie to było tak wyjątkowe w tym odcinku.

Pomimo to, że widzowie już wiedzą jak mocno charyzmatyczna potrafi być Magda Gessler, to jednak nie spodziewali się takiego „pokazu”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuchenne Rewolucje zaskoczyły widzów, nowe odcinki rozpoczęte z przytupem!

Nowy sezon programu Kuchenne Rewolucje zszokował telewidzów. Powodem była nie tylko sytuacja z jaką musieli się zmierzyć twórcy programu, ale przede wszystkim zachowanie prowadzącej. Wielu fanów niekwestionowanego hitu TVN jednogłośnie stwierdziło, że doszło do upokorzenia restauratorów, a Magda Gessler jako prowadząca kuchenne Rewolucje tym razem ostro przesadziła.

Zobacz również: Lewica w szoku po słowach Gretkowskiej! Dolała oliwy do ognia

Restauratorka dotarła do restauracji o nazwie „Trattoria da Maria” w Krakowie. Właścicielką jest mieszkająca wiele lat we Włoszech Rumunka. W kuchni urzęduje brat, a we wszystkim wspiera zespół młodych ludzi. Widać od razu, że łączy ich bardzo bliska więź. Która jak się za chwilę okaże, bardziej przeszkadza aniżeli pomaga.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Restauracja była mocno zadłużona, mimo to postanowiono jeszcze raz spróbować podnieść ten lokal z dna. Magda Gessler od wejścia widziała same problemy. Prócz nachalnego wystroju głównym problemem było jak się okazuje – jedzenie. Zaserwowano jej posiłki z mrożonych produktów. Talerz z lasagne wylądował na podłodze.

Musisz to wiedzieć! Kupujesz olej kokosowy? Lepiej żebyś wiedział co kupujesz

Kuchenne Rewolucje, nowy sezon: Magda Gessler upokorzyła uczestników?

Do prawdziwego dramatu doszło jednak dopiero na następny dzień, kiedy restauratorka weszła na kuchnię aby zobaczyć jak kucharze dbają o porządek. To co zobaczyła wyprowadziło ją z równowagi, dlatego posunęła się do ostateczności.

Niewątpliwie pokazuje to, że nowe odcinki programu Kuchenne Rewolucje będą bardzo mocne i kontrowersyjne. Magda Gessler wzięła nóż, zeskrobała grubą warstwę starego tłuszczu i… postawiła zaserwować ten „specjał” właścicielce. Wokół panował brud, a wszystko było oblepione starym tłuszczem.

– To twój makaron. To specjalność twojej kuchni. Myślę, że tyle wystarczy, bo to bardzo pikantne i bardzo tłuste. Proszę, jedz. Twoi goście to jedzą. Co ty na to? Czy to jest normalne? Dlaczego nie ma tu ludzi? Bo ludzie nie są głupi – wycedziła z wściekłością Gessler czym doprowadziła właścicielkę restauracji do płaczu.

To własnie ta scena spowodowała, że widzowie zmieszali słynna restauratorkę z błotem twierdząc, że taka forma publicznego upokorzenia była po prostu niepotrzebna. Kuchenne Rewolucje zainaugurowały nowy sezon z przytupem, a nowe odcinki od pierwszych chwil wywołują skandale.

A wy? Co sądzicie na ten temat?

Źródło: TVN, Instagram

Polecamy także:

To koniec TVN? Wyszła gigantyczna afera. Prezes wyleciał na bruk

Matka zabiła 5 swoich dzieci. Najstarszy przeżył. Makabryczna historia, mrozi krew w żyłach

Lewica w szoku po słowach Gretkowskiej! Dolała oliwy do ognia

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →