Okropna tragedia! Marlena z „Rolnika” pogrążona w żałobie

Udostępnij:

Marlena Bazylczuk, która byłą jedną z uczestniczek programu Rolnik Szuka Żony, jest w żałobie, przeżyła właśnie śmierć mamy. Prowadzącą program Rolnik Szuka Żony jest Marta Manowska, która z pewnością również mocno przejęła się stratą Marleny.

Czytaj też: Szok! Wiśniewski już ma nową

Marlena Bazylczuk była jedną z większych gwiazd szóstej edycji Rolnika, prowadzonego przez Martę Manowską. Dziewczyna starała się o względy Seweryna, gdy ten jednak odrzucił jej awanse, to zrobiła mu wielką awanturę w miejscu publicznym. Tym czynem kobieta z pewnością pozostała w pamięci wielu widzów show Telewizji Polskiej.

Jeszcze będąc w programie, Marlena opowiadała o problemach zdrowotnych swojej mamy. Była ona już wtedy w bardzo ciężkim stanie, chorowała na raka jajnika. Marlena cały czas wierzyła, że jej rodzicielka wróci do zdrowia. Stało się jednak inaczej.

Marlena z Rolnik Szuka Żony przeżyła straszną tragedię

Na swoim profilu na portalu społecznościowym Instagram, Marlena Bazylczuk zamieściła tragiczną informację, jej mama przegrała ciężką walkę z nowotworem i niestety zmarła.

„Śpij spokojnie Mamusiu. Do zobaczenia w niebie”

– napisała zrozpaczona celebrytka.

Marlena Bazylczuk, która byłą jedną z uczestniczek programu Rolnik Szuka Żony (prowadzącą jest Marta Manowska) jest w żałobie, przeżyła właśnie śmierć mamy.
Marlena Bazylczuk, która byłą jedną z uczestniczek programu Rolnik Szuka Żony (prowadzącą jest Marta Manowska) jest w żałobie, przeżyła właśnie śmierć mamy. Screen/ Instagram

Zobacz również: W tym kraju wprowadzono stan wyjątkowy. Walka z koronawirusem trwa

Rolnik Szuka Żony: Marlena upamiętnia zmarłą mamę

Marlena zamieściła także na swoim Instastory poruszający nekrolog upamiętniający zmarłą mamę. Nasza redakcja pragnie złożyć najszczersze kondolencje Marlenie, łączymy się z nią w bólu.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Rozpaczliwy wpis Woźniak-Starak. Łzy same płyną

Tomasz Lis znowu trafił do szpitala. Przerwał milczenie

Bez ostrzeżenia ostrzelano cywili! Tego nie da się zatuszować

Wyszedł na balkon i zaczął grać. Występ Polaka podbija sieć

To może Cię również zainteresować:

Niemcy wstrzymały oddech. To orędzie Merkel przejdzie do historii

Wałęsa bankrutem? Koronawirus wykończył go finansowo

Nowoczesny Rosyjski radar. W jego zasięgu znajdzie się cała Europa

Manowska odizolowana: Jest ryzyko zakażenia koronawirusem

loading...
, , , ,