Marlena pokazała chłopaka. Seweryn wpadnie w kompleksy?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Seweryn Nowak i Marlena Bazylczuk to gwiazdy poprzedniej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP. Nie ulega wątpliwości, że Marta Manowska w tej dwójce widziała swoich faworytów do stworzenia szczęśliwego związku po zakończeniu programu. Tak się jednak nie stało. Na początku Seweryn nie krył swojego zauroczenia Marleną. Dla wielu widzów było pewne, że młodego rolnika na widok Marleny ustrzeliła strzała Amora. Do swojego domu w przedostatnim etapie Seweryn zaprosił prócz Marleny również Asie oraz Dianę. Obie ostatnie kandydatki opuściły jednak gospodarstwo rolnika przed ostatecznym rozstrzygnięciem. Wszystkim wydawało się, że Marlena i Seweryn szybko stworzą udany związek. Dziś Marlena i jej nowy chłopak budzą zainteresowanie wśród fanów.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Białoruś odtajniła dokumenty. Na jaw wyszła cała prawda o Putinie
  2. Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier
  3. Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał

Marta Manowska prędko musiała zmienić podejście do naszej dzisiejszej pary. Między Sewerynem, a także Marleną coraz częściej zaczęło dochodzić do bardzo poważnych nieporozumień. Młody Rolnik w pewnym momencie odtrącił swoją kandydatkę. Wyznał wówczas, że bardzo nie spodobało mu się podejście Marleny, która miała na niego naciskać w kwestiach sformalizowania ich związku. Ostatecznie oboje doszli do wniosku, że nic dobrego z ich relacji nie wyjdzie. Ostatni odcinek z ich udziałem zakończył się bardzo poważną awanturą. Po tej sytuacji już wszyscy wiedzieli, że to koniec.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marlena i jej nowy chłopak

Marlena Bazylczuk dopiero dziś postanowiła przedstawić publicznie swojego chłopaka. Ma nim być Błażej Bieganek, który jest finalistą Konkursu Mistera Wielkopolski 2019. O ich związku mogliśmy się dowiedzieć z InstaStory Marleny, która wyrzuciła tam zdjęcie wraz z nowym ukochanym. Do ich związku odniósł się także Błażej w rozmowie z portalem Plotek.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Seweryn Nowak i Marlena Bazylczuk z „Rolnik szuka żony” (TVP)

„Jesteśmy razem co prawda od kilku miesięcy i choć dość sporej odległości, która nas dzieli, mamy ze sobą stały kontakt. Wszystko powoli przekształca się we wspólną przyszłość”

– mówi Bieganek. Błażej wypowiedział się także na temat bardziej poważnych planów względem jego związku z Marleną

„Uważam, że na poważne deklaracje przyjdzie jeszcze odpowiedni czas. Na chwilę obecną oboje cieszymy się sobą.”

– mówił Błażej Bieganek.

Czytaj też: Epidemia Koronawirusa: Pierwsze ofiary śmiertelne poza Chinami

Chłopak gwiazdy „Rolnik szuka żony” nie chciał jednak zdradzić, w jaki sposób poznał się z Marleną. Podkreślił, że na tego typu rozwinięcia przyjdzie jeszcze czas.

„Co do naszego poznania, było ono dość zabawne, a zarazem wyjątkowe. Myślę, że z czasem będę mógł bardziej szczegółowo o tym opowiedzieć”

– stwierdził.

Mimo wszystko więcej na temat poznania Marleny i Błażeja powiedziała uczestniczka reality show TVP:

„Napisał do mnie po pierwszym lub drugim odcinku. Jest kochany i bardzo się o mnie troszczy”

– powiedziała wtedy Marlena.

Czytaj też: Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał

Seweryn Nowak i Marlena Bazylczuk to gwiazdy  Rolnik szuka żony w TVP (Marta Manowska prowadząca). Marlena i jej nowy chłopak...
Marlena i Seweryn/ screen YouTube

Źródło: Plotek/ Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Kurdej-Szatan straciła fortunę przez TVP. Znamy sumę

Orbán powiedział ostro co myśli o działaniach Unii. Mogą być kłopoty

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Andrzej Duda ostro nt. PolExit. Będzie wyjście Polski?

Timmermans pogrążył opozycję! PiS może świętować

Holland napisała list do Anglików ws. BrExit-u. Lepiej usiądźcie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →