To koniec! Podjęto decyzję, co dalej z „Na Wspólnej”

Czy to koniec serialu „Na Wspólnej„? Aktorka serialu TVN, Sylwia Gliwa dała wywiad, w którym pożaliła się, że z dnia na dzień straciła pracę w „Na Wspólnej”. Co dalej z produkcją serialu?

Czytaj też: Gates wie kiedy koniec koronawirusa? Zapowiada coś jeszcze gorszego

Pandemia koronawirusa COVID-19 spowodowała diametralne ograniczenie produkcji filmów i seriali. Większość stacji telewizyjnych po prostu zawiesiło nagrywanie kolejnych odcinków swoich tasiemców.

Taka sytuacja spotkała też ekipę serialu Na Wspólnej. Jak wyznała w jednym z wywiadów Sylwia Gliwińska, aktorka od lat związana z serialem, z dnia na dzień po prostu straciła pracę.

Produkcja serialu, jeszcze na początku marca, podjęła decyzję o cięciu kosztów, w związku z szerzącą się pandemią koronawirusa. Dlatego aktorzy dostali do podpisania aneksy do umów, zawieszające ich współpracę na czas wprowadzenia kwarantanny.

Czy to już koniec serialu Na Wspólnej?

Wielu fanów serialu wpadło w panikę, twierdząc, że jest to początek całkowitego wygaszania ich ukochanego serialu. Sytuację próbował uspokoić w jednej ze swoich wypowiedzi główny producent serialu.

„Nagrane odcinki będziemy pokazywać co najmniej do końca kwietnia. Mamy jeszcze spory zapas. Wrócimy do zdjęć, jak to możliwe, a wszystkie wątki będą kontynuowane”

– stara się uspokajać wszystkich producent serialu Tomasz Karpiński.

Zobacz również: Nowe zachorowania i zgony, kolejna granica przekroczona

Warto tutaj nadmienić, że Na Wspólnej towarzyszy nam już od 17 lat i jest jednym z najdłużej emitowanych produkcji w kraju. Mimo upływających lat nadal cieszy się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów stacji TVN. Dlatego, dla wielu informacja o zaprzestaniu produkcji była wielką tragedią.

Czy to koniec serialu "Na Wspólnej"? Aktorka serialu TVN, Sylwia Gliwa dała wywiad, w którym pożaliła się że z dnia na dzień straciła pracę w "Na Wspólnej"
Czy to koniec serialu „Na Wspólnej”? Aktorka serialu TVN, Sylwia Gliwa dała wywiad, w którym pożaliła się że z dnia na dzień straciła pracę w „Na Wspólnej”. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Obowiązek noszenia maseczek: znamy szczegóły

Najgorsze dopiero przed nami! „Boje się, że będziemy wybierać kogo leczyć”

Skandal w UK! Wyciekł tajny 860-stronicowy dokument

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →