Poród Rozenek: TVN wydało specjalne oświadczenie!

Poród dziecka Rozenek tuż tuż, fani zastanawiają się jak Małgorzata sobie poradzi i czy wróci do pracy w TVN, stacja wydała specjalne oświadczenie w sprawie jej udziału, między innymi w „Projekt Lady”.

Czytaj też: Kiedy otwarte hotele i galerie? Znamy termin!

Poród trzeciego dziecka Małgorzaty Rozenek, a za razem pierwszego dla ojca Radosława Majdana, zbliża się wielkimi krokami. Dlatego fani programu Project Lady, którego Rozenek jest prowadzącą, zastanawiają się na jak długo zniknie z anteny.

Od lat Małgosia jest jedną z twarzy stacji telewizyjnej TVN, najpierw olbrzymi sukces odniósł jej program Perfekcyjna Pani Domu, teraz tak samo jest z Project Lady. Widzowie po prostu ją uwielbiają i nie zmienia się to już od lat.

Dlatego wielu zastanawia się , co dalej z Project Lady, zdjęcia do kolejnej edycji miały ruszyć w kwietniu, zostały jednak odwołane przez wybuch epidemii koronawirusa. Stacja podjęła decyzję o przeniesieniu go na jesień. Dlatego udział Rozenek staje pod znakiem zapytania.

Poród dziecka Małgorzaty Rozenek już niedługo

„Program 'Projekt Lady' jest dla mnie ważny i mam nadzieję, że nowe okoliczności pozwolą mi go poprowadzić”

– wyznała w jednym z wywiadów Małgorzata Rozenek-Majdan.

Zobacz również: Płonie skarb narodowy! To prawdziwa tragedia

Stacja TVN nie wyobraża sobie programu bez udziału Małgosi i już myślą nad sposobem w jaki mogłaby wziąć w nim udział.

„Zależy nam, aby 'Projekt Lady' pojawił się w ramówce stacji. A ostatnie tygodnie pokazują, że dzięki nowoczesnej technologii możemy realizować program nawet w tak wyjątkowych okolicznościach”

– stwierdziła w oświadczeniu Joanna Górka, dyrektor działu PR TVN.

Małgorzata Rozenek i poród: Stacja TVN wydała specjalne oświadczenie dotyczące swojej gwiazdy i jej udziału w "Projekt Lady"
Małgorzata Rozenek i poród: Stacja TVN wydała specjalne oświadczenie dotyczące swojej gwiazdy i jej udziału w „Projekt Lady”. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Oto słowa Szumowskiego sprzed 2 tygodni! Internet nie zapomina (wideo)

Skandal, Karolak ma poważne problemy! To jego koniec?

„Zapomniała, że nie jest w TVP”. Pokaz chamstwa w wykonaniu minister (wideo)

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →