Wyciekła prawda o „Sanatorium Miłości”. Ciężko w to uwierzyć

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wyciekła prawda o „Sanatorium Miłości„, okazuje się, że Wiesia i Stenia miały ze sobą od początku poważny konflikt, czy Marta Manowska tego nie widziała?

Czytaj też: Latkowski grozi Wojewódzkiemu! Ponownie, ostro atakuje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Sanatorium Miłości” stało się momentalnie jednym z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie TVP. Duża w tym zasługa prowadzącej Marty Manowskiej, która pasuje idealnie do tego typu show. Drugi sezon Sanatorium bił rekordy popularności, ale mało kto wiedział, że za kulisami kryła się wielka tajemnica. Teraz wyszła na jaw, co takiego ukrywali producenci?

Największymi gwiazdami ostatniego sezonu „Sanatorium Miłości” okazały się Wiesia Judek, a także Stenia Kowalska. Wiesia pochodzi z Białegostoku i okazała się osobą twardo stąpającą po ziemi. Jej przeciwieństwem okazała się Stenia, która do programu przyjechała z Wrześni. W przeciwieństwie do Wiesi przyjechała do sanatorium z wiarą w to, że znajdzie tak wyczekiwaną miłość i poznała Władysława, z którym chciała się związać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Skrywana prawda o „Sanatorium Miłości” ujrzała światło dzienne

Teraz, kilka miesięcy po emisji programu, na jaw wychodzą skrywane dotąd sekrety. Dowiadujemy się, że obie panie były w stanie ciągłego konfliktu. Od początku nieprzypadły sobie do gustu, a na domiar złego zostały umieszczone w jednym pokoju.

Sytuacja między paniami była bardzo napięta. Obie były wrogo nastawione do siebie, a Pani Wiesia nie hamowała się nawet w obecności kamer. Stenia próbowała zachować dobrą minę do złej gry i wytrzymać niemiłe zachowanie współlokatorki.

Wydawało się, że kobieta nic sobie z tego nie robi. Jednak pewnych rzeczy nie pokazywały nam kamery. Stenia już pierwszej nocy chciała zmienić pokój i współlokatorkę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Stenia po pierwszej nocy powiedziała, że chciała już pokój zmienić, bo ze mną nie chce być. Mnie to tam fruwało, powiedziałam – chcesz to zmień – ja tam przecież nie będą za nią chodziła”

– wyznała w jednym z wywiadów Wiesia.

Zobacz również: Pracowała w Sopocie, wyznała jak było naprawdę

Wiesia Judek kilkukrotnie otwarcie krytykowała Stenię, nie podobał jej się także związek z Władysławem, jak donoszą plotki to właśnie ona miała się przyczynić do ich rozstania. Aż trudno uwierzyć, że za kulisami programu odbywał się, aż tak poważny konflikt.

Wyciekła prawda o "Sanatorium Miłości", okazuje się, że Wiesia i Stenia miały ze sobą od początku poważny konflikt, czy Marta Manowska tego nie widziała?
Wyciekła prawda o „Sanatorium Miłości”, okazuje się, że Wiesia i Stenia miały ze sobą od początku poważny konflikt, czy Marta Manowska tego nie widziała? Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Gortat wyznał prawdę o Zatoce Sztuki! „Też tam byłem”

Kaczoruk zabrała głos w sprawie „Zatoki Sztuki”. Mówi o Wojewódzkim

Damięcki ostro krytykuje PiS. Nie przebiera w słowach

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →